چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۰۶

عظيمي، معاون اجرايي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:

کيوسک تاکسيراني بازار قزوين به بهره برداري رسيد

به منظور نظارت بر عملکرد خط بازار-غياث آباد-کوثر و مينودر کيوسک تاکسيراني در بازار قزوين مستقر شده و به بهره برداري رسيد.

عظيمي، معاون اجرايي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: به منظور نظارت بر عملکرد خط بازار-غياث آباد-کوثر و مينودر کيوسک تاکسيراني در بازار قزوين مستقر شده و به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين، داوود عظيمي افزود:  يکي از مأموريت هاي اصلي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين نظارت بر عملکرد تاکسيرانان فعال در خطوط مختلف درون شهري و برون شهري است.

وي اضافه کرد: براين اساس استقرار و راه اندازي کيوسک هاي تاکسيراني در نقاط مختلف شهر قزوين در دستورکار سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين قرار گرفته است.

معاون اجرايي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين عنوان کرد: نخستين کيوسک تاکسيراني در بازار قزوين مستقر شده که وظيفه نظارت بر خطوط تاکسيراني بازار-غياث آباد- کوثر و مينودر را برعهده دارد.

عظيمي تصريح کرد: همه روزه از صبح تا 8شب يک نيروي انساني در اين کيوسک مستقر است که بر نحوه ورود و خروج خودروهاي تاکسي فعال در اين خط نظارت مي کند.

وي يادآور شد: شهروندان مي توانند انتقادات و پيشنهادات خود در خصوص نحوه فعاليت تاکسيرانان و دريافت کرايه اضافه توسط آنان را به مسئول کيوسک تاکسيراني اطلاع دهند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط