سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۹

عصارزاده:

رفع معضلات ناحیه اندیشه از دغدغه های اصلی شهرداری منطقه سه است

محمدابراهیم عصارزاده، مدیر منطقه سه شهرداری قزوین از پیگیری مسائل مربوط به حوزه پسماند، زیباسازی و خدمات‌رسانی در ناحیه اندیشه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ عصارزاده در مورد فعالیت‌های انجام شده در ناحیه اندیشه گفت: در حوزه عمرانی اقداماتی همچون 150 مترمربع لکه گیری معابر و روکش آسفالت، 45 مترمربع ترمیم ترانشه معابر و همچنین ترمیم با نصب جدول، پل فلزی و دریچه صورت گرفته است.

عصارزاده با اشاره به بیش از ۵۰ مراجعه حضوری و مکاتبه‌ای به شهرداری ناحیه اندیشه ادامه داد: در آبان ماه امسال مشکلاتی در حوزه پسماند، خدمات‌رسانی و زیباسازی وجود داشته که با همکاری سایر سازمان‌ها پیگیری لازم صورت گرفته است.

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین از ۶ مورد ارتباط با واحد اجرائیات ناحیه اندیشه در آبان ماه خبر داد و خاطرنشان کرد: در آبان ماه سال جاری شهرداری ناحیه اندیشه برنامه‌های مختلفی در حوزه اجتماعی شامل جلسات شورایاری، دیدار با بزرگان فرهنگی و ائمه جماعت و همچنین دیدارهای  مردمی در راستای شناسایی و رفع مشکلات انجام داده است .

این مقام مسوول در پایان با اشاره به این مطلب که ناحیه اندیشه از لحاظ  امکانات و مسافت، فاصله ی بیشتری نسبت  به سایر نواحی منطقه سه دارد، گفت: با توجه به وجود بافتهای روستایی نظیر نجف آباد، وثوق آباد و حسن آباد در این ناحیه رفع معضلات ناحیه اندیشه از دغدغه های اصلی شهرداری منطقه سه است.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط