دوشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۰۸

بهرامی خبر داد:

انجام 62 مورد ملاقات مردمی در منطقه 2 شهرداری قزوین

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: 62 مورد ملاقات مردمی در منطقه 2 شهرداری قزوین با حضور اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در آبان امسال انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه 2 شهرداری قزوین بهرامی با اشاره به این خبر اظهار کرد: در راستای تکریم ارباب رجوع و شنیدن مهمترین دغدغه‌ها، پیشنهادات و انتقادات شهروندان این منطقه، ملاقات های مردمی متعددی توسط  اعضای شورای اسلامی شهر قزوین و مدیران این منطقه انجام شده است.

وی افزود: براساس همین سیاست و بنا بر آخرین آمار به ثبت رسیده در آبان امسال اعضای شورای اسلامی شهر قزوین و مدیران منطقه 2 بیشاز 62 مورد ملاقات مردمی را انجام داده اند.

این مسوول گفت: خوشبختانه این ملاقات های مردمی منجر به برطرف شدن مشکلات بسیاری از شهروندان شده و برای برطرف کردن برخی از این مشکلات به همراه اعضای شورای شهر بازدیدهای میدانی هم صورت گرفته است.

بهرامی اضافه کرد: پیگیری امورات شهری، بررسی مشکلات نواحی شهری این منطقه، پیگیری برای ساخت و سازهای مختلف و غیرهاز مهمترین موضوعاتی هستند که شهروندان با مدیران منطقه در جریان گذاشته اند.

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین اظهار کرد: البته شهروندان علاوه بر مراجعه حضوری می توانند مشکلات و مسایل خود را از روش های غیرحضوری منطقه دو شهرداری هم پیگیری کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط