یکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

جهانگیری:

تابلوی راهنمای مسیر جدید در ۱۵ نقطه از شهر قزوین نصب می شود

سعید جهانگیری،مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: براساس نیازسنجی های صورت گرفته حدود۲۵۰ مترمربع تابلوی راهنمای مسیر جدید با اعتبار ۴۵۰ میلیون تومان در سطح شهر قزوین نصب می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: نقش تابلوهای راهنمای مسیر در هدایت رانندگان به ویژه مسافرانی که وارد شهر می شوند، برکسی پوشیده نیست.

وی ادامه داد: از سوی دیگر وجود این تابلوها به دلیل آدرس دهی سریع به رانندگان از ایجاد ترافیک در معابر شهری جلوگیری کرده و به این ترتیب شاهد کاهش بار ترافیکی معابر، آلودگی هوا و مدت زمان سفرهای درون شهری خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: در این راستا حدود۱۵محل در سطح شهر برای نصب تابلوهای راهنمای مسیر جدید در نظر گرفته شده که تقریبا ۲۵۰مترمربع تابلوی جدید در این مکان ها نصب می شود.

جهانگیری گفت: برخی از مکان های نصب تابلوهای راهنمای مسیر جدید شامل تقاطع صداوسیما، میدان کاسپین، میدان طفلان مسلم و بلوار شهید مطهری است که با هزینه ای بالغ بر ۴۵۰ میلیون تومان انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون احداث فوندانسیون این تابلوها انجام شده و آبان ماه سال جاری نسبت به نصب تابلوها اقدام می شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین یادآور شد: با توجه به هزینه‌بر بودن طراحی، ساخت و نصب تابلوهای راهنمای مسیر از شهروندان عزیز تقاضا داریم نسبت به نگهداری این تجهیزات ترافیکی اهتمام ویژه ای داشته باشند.

پایان پیام. 

تصاویر مرتبط