یکشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۱۰

جهانگیری:

پروژه اصلاح هندسی تقاطع آیت الله طالقانی-آیت الله مدرس به بهره برداری رسید

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: پروژه اصلاح هندسی تقاطع آیت الله طالقانی-آیت الله مدرس پروژه جامعی شامل اصلاح هندسی تقاطع، مناسب سازی پیاده رو و جابجایی چراغ های راهنمایی بود که تکمیل شده و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: با توجه به نیازسنجی های صورت گرفته توسط کارشناسان متخصص سازمان، پروژه اصلام هندسی تقاطع آیت الله طالقانی-آیت الله  مدرس در دستور کار سازمان قرار گرفت.وی افزود: این پروژه یکی از پروژه های جامع سازمان بود که موارد مختلفی از جمله اصلاح هندسی تقاطع، مناسب سازی عابرپیاده، نصب تابلوهای ترافیکی و راهنمای مسبر و خط کشی را شامل می شد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری با اشاره به جزییات اجرای پروژه عنوان کرد: پس از تخریب، عملیات جدولگذاری، کف پوش بتنی، مناسب سازی پیاده رو، جابجایی چراغ های راهنمایی و نصب تابلوهای راهنمای مسیر و ترافیکی با توجه به روند اجرای پروژه انجام شد.

جهانگیری تصریح کرد: در کنار نصب تابلوهای ترافیکی مورد نیاز، ۲ تابلوی راهنمای مسیر نیز به منظور هدایت رانندگان در تقاطع مذکور نصب شد.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر این پروژه تکمیل شده و آماده بهره برداری شهروندان است.

پایان پیام.
 

تصاویر مرتبط