شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۰۱

کارگاه آموزشی ویژه منتخبین اولین جشنواره بزرگ مجری شو برگزار شد

کارگاه آموزشی ویژه منتخبین اولین جشنواره بزرگ مجری شو توسط سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین با حضور دکتر فریبا علومی یزدی بانوی سخن ایران در سالن اجتماعات مرکز آموزشی علمی کاربردی شهرداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛آریان، رئیس هیئت اجرایی اولین جشنواره  مجری شو در این کارگاه بر لزوم تربیت مجریان توانمند شهر قزوین تاکید کرد.

صادق آریان افزود:شهرداری قزوین در راستای استعدادیابی و پرورش استعدادهای جوانان و نوجوانان این شهر اقدام به برگزاری این جشنواره کرده است.

وی کشف استعدادها و شکوفایی نسل جوان در عرصه اجرا و گویندگی، حمایت و تشویق جوانان مستعد در عرصه اجرا و گویندگی و شناسایی، ایجاد بستری مناسب جهت تربیت و تامین نیروی ماهر را از جمله اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.

گفتنی است در این کارگاه آموزشی دکتر علومی یزدی رییس دوره جشنواره مجریان و هنرمندان کشور به عنوان سخنران میهمان به ارائه مطالبی در حوزه مجری گری اشعار پرداخت  و بر لزوم توجه به ادبیات و آثار شاعران و نویسندگان ایران تاکید کرد.

لازم به ذکر است سایر کارشناسان اهل فن مطالب مفیدی در خصوص توجه به زبان بدن، خودارزیابی پیش از اجرا، انواع سبک های اجرا، خوانش ارائه کردند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط