شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۰۱

عرشیان:

به مناسبت روز ملی حمل و نقل، از رانندگان سرویس مدارس و فرزندان تاکسیرانان تقدیر شد

اسماعیل عرشیان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از تقدیر از رانندگان سرویس مدارس و فرزندان تاکسیرانان به مناسبت روز ملی حمل و نقل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: به مناسبت هفته ملی حمل و نقل، از تعدادی از رانندگان سرویس مدارس و فرزندان دانش آموز تاکسیرانان به نمایندگی از خانواده ناوگان بزرگ تاکسیرانی قزوین تقدیر به عمل آمد.

وی ادامه داد: 26 آذرماه به پیشنهاد وزارت راه و ترابری از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور به عنوان روز ملی حمل و نقل نامگذاری شده و این روز، فرصت مغتنمی است تا از زحمات تاکسیرانان محترم که با تعهد، وجدان کاری، شرافت، صبوری و نیک خلقی به خدمت رسانی به شهروندان گرامی می پردازند تقدیر شود.

بر همین اساس، با حضور در یکی از مدارس شهر به نمایندگی از خانواده ناوگان بزرگ تاکسیرانی، از تعدادی از رانندگان سرویس مدارس و فرزندان تاکسیرانانی که در این مدرسه مشغول تحصیل هستند، تقدیر به عمل آمد.

عرشیان در خاتمه یادآور شد: در سال تحصیلی جدید، هزار و سیصد و چهل خودروی سرویس مدارس که نهصد و سی و هفت نفر آن ها آقایان و چهار صد و سه نفر آنان بانوان بودند، در قالب هفتصد و سه دستگاه تاکسی و ششصد و سی و هفت دستگاه خودروی شخصی تحت نظارت سازمان تاکسیرانی، جا به جایی بیش از یازده هزار دانش آموز را بر عهده دارند.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط