شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۲۴

جهانگیری:

سیستم دریافت و پرداخت پارکینگ شهید انصاری مکانیزه شد

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهردای قزوین، گفت: سیستم دریافت و پرداخت هزینه استفاده از خدمات پارکینگ شهید انصاری مکانیزه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین، جهانگیری افزود: به منظور مکانیزه سازی سیستم دریافت و پرداخت پارکینگ شهید انصاری 2 دستگاه دوربین در ورودی و خروجی پارکینگ و نرم افزار مورد نیاز نیز نصب شده که قادر به تصویربرداری و خواندن پلاک خودروهای ورودی و خروجی به پارکینگ است.

وی عنوان کرد: این نرم افزار، پلاک خودروهایی که مشتری پارکینگ بوده و اشتراک ماهانه دارند را تشخیص داده و مالکانی این خودروها دیگر نیاز نیست برای دریافت قبض پارکینگ توقف کنند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهردای قزوین تصریح کرد: همچنین در مورادی که خوردوی ورودی به پارکینگ اشتراک ماهانه نداشته باشد، نرم افزار مذکور اعلام کرده و اپراتور برای آن خودرو قبض استفاده از خدمات پارکینگ را صادر می کند.

جهانگیری گفت: استفاده از این سیستم در جلوگیری از اتلاف وقت شهروندانی که هر روز از خدمات پارکینگ شهید انصاری استفاده می کنند، نقش موثری داشته و به تبع آن رضایت این دسته از شهروندان را به خوبی جلب می کند

وی خاطرنشان کرد: امید است با کسب نتایج موفق از این اجرای این پروژه، با تأمین اعتبارات لازم بتوانیم در سایر پارکینگ های سطح شهر نیز چنین پروژه ای را برای رفاه حال شهروندان عزیز اجرایی کنیم.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط