شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۰۳

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین:

دورۀ آموزشی ویژۀ تاکسیرانان شهر قزوین برگزار شد

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: دوره آموزشی ویژه تاکسیرانان در هفته اول آذر ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ اسماعیل عرشیان افزود: سازمان تاکسیرانی با توجه به رسالت و اهداف خود مبنی بر ارتقای دانش و مهارت های شغلی تاکسیرانان و ارائۀ خدمات بهینه به شهروندان، به برگزاری دوره های آموزشی ویژه تاکسیرانان به صورت ادواری اقدام  می کند.

وی افزود: دورۀ آموزشی ویژۀ هفته اول آذرماه سال جاری با موضوعات آشنایی با قوانین و مقررات سازمان تاکسیرانی، آشنایی با نکات راهنمایی و رانندگی، نحوه برخورد با مسافر، نظافت و پاکیزگی خودرو، فن بیان، رزق حلال، امانتداری، گردشگ، نکات فنی نگهداری خودر و آشنایی با کپسول آتش نشانی و نحوه خاموش کردن آتش برگزار شد.

این مسوول اضافه کرد: دکتر اکبری و حجت الاسلام قدس از اساتید حوزه و دانشگاه ، سرهنگ حسن پور رئیس پلیس راهور استان و  جمالی رئیس پایگاه آتش نشانی مینودر قزوین در این جلسه آموزشی مطالب سودمندی را برای تاکسیرانان بیان کردند.

عرشیان با ذکر این نکته که رانندگی تاکسی یک شغل تخصصی است که نیاز به آموزش و مهارت فراوان دارد، افزود: این دوره با استقبال تاکسیرانان برگزار شد و با توجه به سودمند بودن مباحث مطرح شده برای تاکسیرانان و شهروندان، این دوره ها به طور مستمر برای گروه‌­های دیگری از تاکسیرانان که در مرحلۀ تمدید مجوز فعالیت هستند، برگزار خواهد شد.

تصاویر مرتبط