دوشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۲۳

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تشریح کردY

اقدامات سازمان تاکسیرانی به مناسبت بازگشایی مدارس

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین عملکرد این سازمان در هنگام بازگشایی مدارس را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، اسماعیل عرشیان اظهار داشت: از آغاز سال تحصیلی جدید تا 23 مهر 1397، توسط سازمان تاکسیرانی برای هزار و 124 دستگاه خودروی سرویس مدارس مجوز فعالیت صادر شده است.

وی افزود: مجوزهای صادر شده برای این تعداد خودروها شامل 598 دستگاه تاکسی (تاکسی های خطی، گردشی، شرکتی و تاکسی های ون) و 526 دستگاه خودروهای شخصی با به کارگیری 778 نفر راننده مرد و 346 راننده زن بوده است و روزانه بیش از 12 هزار دانش آموز توسط این خودروها جا به جا می شوند.

وی افزود:  برگزاری دورۀ آموزشی و توجیهی پیمانکاران و رانندگان سرویس مدارس و برگزاری جلسات توجیهی با مسئولین خطوط چهل گانه سطح شهر جهت همراهی بیشتر، از دیگر اقدامات سازمان تاکسیرانی در هنگام بازگشایی مدارس است.

عرشیان افزود: نظارت مستمر بر خودروهای سرویس مدارس، روان سازی مسیرهای منتهی به مدارس با همکاری پلیس راهور، نظم دهی به ایستگاه های تاکسی، تجهیز تمامی ایستگاه ها به تابلو و تکمیل آرم و علائم تاکسی های خطی و آژانسی (کد، شبرنگ و تابلوهای سقفی) و کنترل گره های ترافیکی، از جمله اقدامات سازمان تاکسیرانی در هنگام بازگشایی مدارس محسوب می شود.

عرشیان فعالیت شبانه روزی 8 جایگاه سوخت سی ان جی متعلق به سازمان تاکسیرانی به عنوان سوخت پاک و ارزان برای تاکسیرانان و شهروندان گرامی را از دیگر خدمات مستمر سازمان تاکسیرانی برشمرد و افزود: 8 جایگاه متعلق به سازمان تاکسیرانی برای استفاده شهروندان گرامی به مناسبت بازگشایی مدارس تعمیرات اساسی شده و روزانه 25 هزار خودرو در این جایگاه ها سوخت گیری می کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط