پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۵

جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین خبر داد؛

اجرای جُنگ ترافیکانه در بوستان الغدیر قزوین

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین از اجرای نمایش جُنگ ترافیکانه به منظور ارتقا سطح فرهنگ ترافیک شهروندان در بوستان الغدیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ سعید جهانگیری افزود: فرهنگ سازی در زمینه ارتقا سطح آگاهی عمومی شهروندان در حوزه ترافیکی یکی از دستورکارهای سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین به شمار می رود.
وی عنوان کرد: یکی از اقداماتی که در این زمینه انجام می شود اجرای برنامه های فرهنگی از قبیل نمایش و تئاتر است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد:به این منظور اجرای نمایش با موضوع جنگ ترافیکی در  بوستان الغدیر را داشتیم که با استقبال خوبی از سوی شهروندان روبرو شد.

جهانگیری گفت: با توجه به استقبال خوب شهروندان سعی داریم این قبیل اجرای برنامه ها را افزایش داده و از این طریق مضامین ترافیکی را به اقشار مختلف مردم جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان که شهروندان آینده این شهر به شمار می روند، آموزش دهیم.

وی با اشاره به ادامه دار بودن اجرای تئاتر در بوستان های سطح شهر خاطرنشان کرد:سازمان حمل و نقل و ترافیک  شهرداری قزوین در نظر دارد در ایام تعطیلات تابستان  با اجرای نمایش هایی با مضمون ترافیک، آموزش های لازم در این حوزه را به شهروندان عزیز ارائه دهد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین یادآور شد: امید است با اجرای این قبیل برنامه ها بتوانیم در ارتقا سطح  فرهنگ ترافیکی شهروندان گام های موثری برداریم.
پایان پیام

 

تصاویر مرتبط