سه‌شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۳

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين:

بيش از 50هزار سفر از پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين صورت گرفته است

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: در فصل بهار امسال 50هزار و 654 سفر از پايانه مسافربري شهرداري قزوين صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: در اين مدت 7هزار و 662سفر از طريق اتوبوس، 12هزار و 909سفر از طريق ميني بوس، 30هزار و 83 سفر از طريق سواري کرايه‌هاي برون شهري مجاز صورت گرفته است.

اين مسوول گفت: در فروردين ماه 15هزار و 720 سفر، ارديبهشت ماه 21هزار و 96 سفر و خرداد ماه 15هزار و 342 سفر از پايانه مسافربري شهرداري قزوين صورت گرفته است.

 وي تصريح کرد: بيشترين تقاضاي سفر در اين مدت مربوط به شهرهاي تهران، مشهد و شهرهاي شمال کشور بوده است.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهي در پايانه‌هاي مسافري از جمله اتاق مادر و کودک،سرويس بهداشتي، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌هاي تجاري که محصولات و کالاهاي موردنياز مسافران را در پايانه‌ها ارائه مي‌کنند، گفت: پايانه‌هاي مسافربري قزوين با امکانات و تجهيزات خود خدمات مطلوبي را به مسافران ارائه مي‌کند.

اين مسوول گفت: همه تلاش کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين است که شرايط مناسبي را براي شهروندان مسافر فراهم کنند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط