یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۲۱

رئيس ايستگاه شماره 6 سازمان آتش نشاني شهرداري قزوين خبر داد؛

عمليات 125 قزوين براي مهار آتش سوزي در محوطه گاراژ خودرويي

مرتضي روزبه، رئيس ايستگاه شماره 6 سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين گفت: با تلاش و حضور به موقع آتش نشانان حريق در محوطه گاراژ خودرويي در بلوار ميرزا کوچک خان قزوين اطفاء شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين؛ روزبه افزود: در تماس مردمي با سامانه 125 آتش نشاني قزوين در ساعت 22 و 58 دقيقه روز شنبه 20 خرداد ماه سال 1396، از آتش سوزي در محوطه يک باب گاراژ خودرويي در بلوار ميرزا کوچک خان قزوين خبر داده شد که ستاد فرماندهي اين سازمان بي درنگ نيروهاي عملياتي ايستگاه‌هاي شماره سه مولوي و 6 نواب را به محل حادثه رهسپار کرد.

وي افزود: نيروهاي عملياتي پس از رسيدن به محل مشاهده کردند آتش سوزي در قسمتي از محوطه باز داخل گاراژ که محل نگهداري لوازم مستعمل و قطعات فرسوده و ضايعات خودرويي بوده رخ داده و شعله هاي آتش و دود به سرعت در حال گسترش و سرايت به اطراف مي باشد.

روزبه در ادامه افزود: آتش نشانان اعزامي بلافاصله پس از رسيدن به محل با استفاده از تجهيزات ويژه آتش نشاني در حداقل زمان ممکن نسبت به اطفاء حريق اقدام کرده و از بروز خسارات بيشتر و سرايت حريق به ساير مغازه هاي مجاور جلوگيري بعمل آوردند.

وي در پايان افزود: خوشبختانه در اين آتش سوزي به هيچ کس صدمه اي نرسيد و آتش نشانان پس از خاموش کردن کامل آتش و ايمن سازي محل با تحويل صحنه حادثه به عوامل انتظامي و مالک به ماموريت خود پايان دادند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط