پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۵

عرشیان:

جایگاهCNG نواب پس از تعویض قطعات آسیب دیده و تعمیرات اساسی، به بهره برداری رسید

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از بهره برداری از جایگاه CNG نواب پس از تعویض قطعات آسیب دیده و تعمیرات اساسی در این جایگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: در اول مرداد ماه سال جاری، نوسانات شدید و قطعی مکرر برق موجب بروز آتش سوزی در جایگاه CNG نواب شد که در اثر این آتش سوزی در حدود 500 تا 600 میلیون تومان خسارت به این جایگاه وارد شد و تجهیزات، تابلوی برق قدرت و کابل های آن به طور کامل از بین رفت.

وی اظهار داشت: پس از بروز این سانحه، تعویض قطعات آسیب دیده در دستور کار سازمان تاکسیرانی قرار گرفت و پس از این که این جایگاه در حدود دو ماه تعطیل بود، با خریداری و تعویض قطعات و انجام تعمیرات اساسی مجدداً بازگشایی شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

عرشیان ادامه داد: در حال حاضر 5 نازل از 8 نازل موجود در این جایگاه فعال است و 3 نازل باقی مانده نیز در آینده ای نزدیک به چرخه خدمت رسانی بازخواهد گشت.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی یادآور شد: نوسانات و قطعی مکرر برق در تابستان سال جاری، موجب بروز خسارات سنگین به تجهیزات جایگاه های CNG سازمان تاکسیرانی شد که از میان این جایگاه ها، بیشترین میزان خسارت به جایگاه نواب وارد آمد، به طوری که از اول مرداد از چرخۀ فعالیت خارج شد.

وی گفت: پس از تعیین خسارت های وارد آمده به این جایگاه توسط شرکت های بیمه گر، و خرید تجهیزات و قطعات آسیب دیده و انجام تعمیرات لازم، هم اکنون این جایگاه فعالیت خود را از سر گرفته و آماده خدمت رسانی به شهروندان گرامی خواهد بود.

عرشیان در خاتمه یادآور شد: سازمان تاکسیرانی دارای 8 جایگاه سی ان جی در سطح شهر است که روزانه در حدود 12 هزار تاکسی و خودرو در این جایگاه ها سوخت ارزان قیمت و پاک تهیه می کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط