سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۰۹

عرشیان:

جلسات توجیهی تکمیل فرم خوداظهاری رانندگان تاکسی برگزار شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از برگزاری جلسات توجیهی تکمیل فرم خوداظهاری رانندگان تاکسی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به این که به منظور جلوگیری از تضییع حق رانندگان تاکسی و ارائه خدمات مناسب با رعایت اصل عدالت محوری، لازم و ضروری است کلیه اطلاعات مربوط به تاکسیرانان در سامانه جامع تاکسیران به روز شده تا بر اساس صحت این اطلاعات، برنامه ریزی های لازم صورت گیرد، سازمان تاکسیرانی به طراحی فرم های خوداظهاری برای رانندگان تاکسی اقدام کرده است.

وی ادامه داد: پس از طراحی این فرم توسط واحد برنامه ریزی سازمان تاکسیرانی، جلسات توجیهی با حضور مسئولین خطوط و نمایندگان تاکسی­های آژانسی برگزار شد و در خصوص نحوه تکمیل فرم ها بر اساس اطلاعات شخصی، شماره تلفن، میزان فعالیت راننده (ارزیابی عملکرد) و کد پستی منزل توضیحاتی به رانندگان ارائه شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: با توجه به طراحی فرم های خوداظهاری، در آینده تمام کارت مجوز رانندگان تاکسی از طریق پست به منازل آنان ارسال خواهد شد.

عرشیان یادآور شد: طی روزهای آینده کارشناسان سازمان تاکسیرانی برای تکمیل فرم های خوداظهاری رانندگان تاکسی به ایستگاه های تاکسی، آژانس های تاکسی تلفنی و نمایندگان تاکسی های گردشی مراجعه خواهند کرد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط