چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۱

عرشیان:

برای صدور یا تمدید مجوز فعالیت، ارسال کد احراز هویت به سیمکارت اختصاصی تاکسیرانان الزامی است

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از الزامی بودن ارسال کد چهار رقمی احراز هویت به سیمکارت اختصاصی تاکسیرانان برای صدور یا تمدید مجوز فعالیت آنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به این که تمام مراحل صدور و تمدید مجوز فعالیت تاکسیرانان در سازمان تاکسیرانی و یا دفاتر پیشخوان دولت بعد از ارسال کد احراز هویت چهار رقمی به شماره تلفن همراه تاکسیرانان متقاضی امکان پذیر است، داشتن سیمکارت تلفن همراه به نام هر تاکسیران به طور اختصاصی از پانزدهم آبان به بعد الزامی است. 

وی ادامه داد: از 15 آبان ماه سال جاری انجام امور اداری امور مربوط به تاکسیرانان ناوگان تاکسیرانی در سامانه جامع نیازمند ارسال کد چهار رقمی احراز هویت از طرف سازمان تاکسیرانی به صورت پیامک است و چنانچه سیمکارت به نام تاکسیرانان متقاضی صدور یا تمدید مجوز پروانه نباشد، در مراحل دریافت خدمات اداری، بسته های حمایتی، سهمیه سوخت و یا بیمه به مشکل برخواهند خورد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: با توجه به شیوع کرونا و اجرای سیاست برون سپاری توسط سازمان تاکسیرانی، به روزرسانی و راستی آزمایی مشخصات فردی و خودرویی رانندگان تاکسی الزامی است و به همین دلیل، قابلیت ارسال کد احراز هویت چهاررقمی از طریق پیامک به سامانه جامع افزوده شده و به منظور دریافت این پیامک، داشتن سیمکارت به نام هر تاکسیران الزامی است.

عرشیان گفت: بر همین اساس، رانندگانی که پیش از این شماره تلفن بستگان و آشنایان خود را به سازمان اعلام کرده بودند، برای بهره مند شدن از خدمات اداری و اطلاع از پیامک های ارسالی از سازمان تاکسیرانی، حتماً باید نسبت به تهیه سیمکارت اختصاصی به نام خود اقدام نمایند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط