دوشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۸

عرشیان:

تراکت «لطفاً از ماسک استفاده کنید» بر روی تاکسی های ناوگان تاکسیرانی در سطح شهر نصب شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از نصب «تراکت از ماسک استفاده کنید» و «لطفا با ماسک وارد شوید» توسط تاکسیرانان بر روی تاکسی های ناوگان تاکسیرانی در سطح شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به شدت یافتن دوباره ویروس کرونا و قرار گرفتن قزوین در وضعیت قرمز، تاکسیرانان ناوگان تاکسیرانی قزوین با نصب تراکت هایی با مضمون: «لطفاً از ماسک استفاده کنید» و «لطفاً با ماسک وارد شوید» بر روی شیشه عقب و بغل تاکسی ها، از مسافرین و شهروندان درخواست کردند برای حفظ سلامتی خود و دیگران در هنگام سوار شدن به تاکسی حتماً از ماسک استفاده کنند.

وی ادامه داد: در بازدیدهای سرزده و میدانی که به همراه اعضای ستاد کرونای شهرستان از خطوط و ایستگاه های تاکسی شد، روند استفاده تاکسیرانان از ماسک مطلوب ارزیابی شد و مشخص شد بیش از 90 درصد از تاکسیرانان از ماسک استفاده می کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به این نکته که با تاکسیرانانی که از ماسک استفاده نمی کنند برخورد قانونی صورت خواهد گرفت تصریح کرد: متأسفانه از بدو ورود کرونا از اسفند سال گذشته تا کنون 8 تاکسیران ناوگان تاکسیرانی جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا از دست داده اند و در حدود 25 تاکسیران نیز به این بیماری مبتلا شده اند که با ماندن در قرنطینه بهبودی خود را به دست آورده اند.

عرشیان یادآور شد: با توجه به این که سهم حمل و نقل عمومی در انتشارویروس کرونا بسیار بالا گزارش شده است از شهروندان و مسافرین ارجمند خواهشمندیم به منظور حفظ سلامتی خود و دیگران در هنگام استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی همگانی و به خصوص تاکسی، حتماً از ماسک استفاده نمایند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط