دوشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۱

عرشیان:

جلسه هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی به منظور رسیدگی به تخلفات بهداشتی 46 تاکسیران متخلف برگزار شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از برگزاری جلسه هیئت انضباطی به منظور رسیدگی به تخلفات 46 تاکسیران متخلف در زمینه عدم رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به شیوع موج سوم کرونا و قرار گرفتن قزوین در وضعیت قرمز، نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در ناوگان تاکسیرانی افزایش یافته و با تاکسیرانانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: بر همین اساس، نیروهای گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی به طور روزانه خطوط و ایستگاه های تاکسی را به دقت مورد بازدید قرار داده و تاکسیرانانی را که از ماسک استفاده نمی کنند به هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی می کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: طی بازرسی های اخیر، وضعیت استفاده از ماسک در بین تاکسیرانان ناوگان تاکسیرانی مطلوب گزارش شده است اما تعداد 46 نفر از تاکسیرانانی که از ماسک استفاده نکرده بودند به هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی شدند و در جلسه کمیته انضباطی که روز گذشته در سازمان تاکسیرانی برگزار شد، مطابق دستورالعمل ها برخورد قانونی با متخلفین صورت گرفت.

عرشیان یادآور شد: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در هیئت دولت، رانندگان تاکسی اگر پروتکل‌های بهداشتی را مراعات نکند ۱۰۰ هزار تومان و بابت مسافرانی که مراعات نمی کنند، به ازای هر مسافر ۲۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط