یکشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۱۳

عرشیان:

شناسایی رانندگان غیرفعال خطوط روستایی ناوگان تاکسیرانی آغاز شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از آغاز شناسایی رانندگان غیرفعال خطوط روستایی ناوگان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به شکایت های واصله مردمی در خطوط تاکسیرانی محور الموت (کورانه، شینقر، میانبر، رشتقون و رزجرد) مبنی بر کمبود تاکسی، فعالیت خودروهای غیرمجاز و عدم رعایت نرخ مصوب کرایه، شناسایی رانندگان غیرفعال در این خط تاکسیرانی آغاز شد.

وی ادامه داد: علاوه بر خطوط تاکسیرانی روستاهای محور الموت، شناسایی رانندگان غیرفعال دیگر خطوط روستایی ناوگان تاکسیرانی قزوین که صرفاً جهت برخورداری از مزایای تاکسی مانند: سوخت، بسته های حمایتی لاستیک و قطعات یدکی و بیمه به فعالیت بر روی تاکسی روی آورده اند در دستور کار سازمان قرار دارد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: پس از شناسایی رانندگان غیرفعال و غیرمجاز خطوط روستایی، با این گونه تاکسیرانان به طور قانونی برخورد خواهد شد، به گونه ای که یا مجوز آنان ابطال خواهد شد و یا این که باید نسبت به تمدید و تعیین تکلیف مجوز خود اقدام نمایند.

عرشیان یادآور شد: تمام رانندگان تاکسی مکلف به الصاق برچسب نرخ کرایه در سمت راست شیشه جلوی تاکسی هستند و شهروندان گرامی در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند با شماره 137 و یا سامانه ارتباطات مردمی تاکسیرانی (سامت) به شماره 33848 تماس حاصل نمایند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط