سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۰۴

عرشیان:

نصب پرچم هفته فرهنگی قزوین و ایام سوگواری سالار شهیدان بر روی بیش از هزار تاکسی ناوگان تاکسیرانی قزوین

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از نصب پرچم هفته فرهنگی قزوین و ایام سوگواری سالار شهیدان بر روی بیش از هزار تاکسی ناوگان تاکسیرانی شهر قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به فرا رسیدن هفته فرهنگی قزوین که با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایشان متقارن شده است، تاکسیرانان ناوگان سازمان تاکسیرانی با نصب بیش از هزار پرچم مشکی، هفته فرهنگی قزوین را گرامی داشتند.

وی اظهار داشت: این پرچم که از طریق پایه بر روی صندوق عقب تاکسی ها نصب می شود، منقش به شعار متبرک «لبیک یا حسین» و همچنین گرامیداشت هفته فرهنگی قزوین است.

عرشیان یادآور شد: تاکسیرانان شریف و زحمتکش که در میان مشاغل گوناگون بیشترین ارتباط چهره به چهره را با شهروندان دارند و به عنوان سفیران فرهنگی شهر محسوب می شوند، همواره در امور فرهنگی، اجتماعی و فرهنگی در شهر پیشقدم هستند که برای نمونه، جمع آوری کمک برای سیل زدگان و زلزله زدگان، برپایی ایستگاه های صلواتی در ایستگاه های تاکسی در هنگام سوگواری ها و اعیاد مذهبی و همچنین برپایی مجلس بزرگداشت به مناسبت شهادت سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی نمونه ای از اقدامات ارزشمند این عزیزان محسوب می شود.

پایان پیام

تصاویر مرتبط