دوشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۰

عرشیان:

تقدیر از کارکنان و تاکسیرانان سادات به مناسبت عید سعید غدیر

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تقدیر از کارکنان و تاکسیرانان سادات سازمان تاکسیرانی به مناسبت عید غدیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین،عرشیان افزود: با توجه به فرا رسیدن عید سعید غدیر، در مراسمی با حضور خانم قافله باشی و قوامی اعضای سادات شورای اسلامی شهر قزوین، از کارکنان و تاکسیرانان سادات سازمان تاکسیرانی تقدیر به عمل آمد.

وی اظهار داشت: در این مراسم، گزارشی درباره اقدامات رفاهی انجام گرفته درباره تاکسیرانان گزارشی توسط سازمان تاکسیرانی به سمع و نظر حاضرین رسید و خانم قوامی نیز گزارشی درباره تصمیمات اتخاذ شده در شورای اسلامی شهر جهت رفاه حال تاکسیرانان مطالبی را برای حضار بیان نمود.

عرشیان ادامه داد: پخش کلیپ درباره واقعه غدیر، مولودی خوانی و اهدای هدایا به تاکسیرانان و کارکنان سادات سازمان تاکسیرانی از جمله برنامه های این مراسم بود.

وی در خاتمه افزود: در این مراسم، به نمایندگی از سادات ناوگان تاکسیرانی قزوین، به 6 تاکسیران سادات، شامل: تاکسی های خطی، گردشی، آژانسی، تاکسی بیسیم 133 و یک بانوی سادات رانندۀ سرویس مدارس تقدیر به عمل آمد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط