پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۹

عرشیان خبر داد:

نصب پوستر سرباز دلاور اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی بر روی دو هزار تاکسی ناوگان تاکسیرانی قزوین

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از نصب پوستر سرباز دلاور اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی بر روی بیش از دو هزار تاکسی ناوگان تاکسیرانی شهر قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به شهادت مظلومانه سرباز رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، تاکسیرانان ناوگان سازمان تاکسیرانی با نصب بیش از دو هزار پوستر بر روی تاکسی ها، علاقه خود را به این شهید بزرگوار را به نمایش درآوردند.

وی اظهار داشت: تاکسیرانان شریف و زحمتکش که در میان مشاغل گوناگون بیشترین ارتباط چهره به چهره را با شهروندان دارند و به عنوان سفیران فرهنگی شهر محسوب می شوند، در حرکتی خودجوش اقدام به برپایی مراسم بزرگداشت برای این شهید بزرگ نیز نموده اند که این مراسم در مورخه پنج شنبه 19 دی 1398 از ساعت 15 تا 17 در مسجد الغدیر واقع در خیابان شهید بابایی منعقد می شود.

وی در خاتمه افزود: این حرکت فرهنگی و انقلابی با مشارکت تاکسیرانان خطی، گردشی، آژانسی، شرکت تعاونی تاکسیرانان، آژانس های تاکسی تلفنی و اینترنتی و رانندگان سرویس مدارس برگزار می شود و از شهروندان عزیز خواهشمندیم با شرکت در این مراسم، با تاکسیرانان ناوگان سازمان تاکسیرانی همراهی نمایند.  

پایان پیام

تصاویر مرتبط