چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۰

عرشیان:

بیش از 3 هزار بلیط استخر رایگان بین تاکسیرانان توزیع شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از توزیع بیش از 3 هزار بلیط استخر رایگان بین تاکسیرانان توسط واحد اشیاء گمشده، واحد آموزش و واحد رفاهیات سازمان تاکسیرانی طی یک سال اخیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: جهت افزایش نشاط و شادابی و سلامتی تاکسیرانان و ایجاد انگیزه در آنان، از سال گذشته تا کنون بیش از 3 هزار بلیط استخر رایگان بین تاکسیرانانی که اشیاء جا مانده در تاکسی ها را به واحد اشیاء گمشده تحویل می دهند و همچنین تاکسیرانانی که در دوره های آموزشی سازمان تاکسیرانی شرکت می کنند توزیع شده است.

وی اظهار داشت: توزیع یک تن و نیم گوشت گرم گوساله، شش تن گوشت مرغ و 15 هزار لیتر روغن ارزان تر از نرخ بازار از جمله اقدامات سازمان تاکسیرانی است که در جهت رفاه حال تاکسیرانان و رانندگان سرویس مدارس به اجرا درآمده و این سازمان توزیع ماهی، برنج، شکر، تخم مرغ و روغن خوراکی ارزان تر از قیمت بازار را در بین تاکسیرانان در دستور کار خود دارد.

عرشیان در خاتمه یادآور شد: امیدواریم با اجرای امور رفاهی و حمایتی برای تاکسیرانان، دغدغۀ این صنف شریف و زحمتکش را برطرف نموده و در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و جلب رضایت آنان بیش از پیش توفیق یابیم.

پایان پیام  

تصاویر مرتبط