یکشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۳

عرشیان:

به مناسبت عید سعید غدیر، از کارکنان و تاکسیرانان سادات سازمان تاکسیرانی تقدیر به عمل آمد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تقدیر از کارکنان و تاکسیرانان سادات سازمان تاکسیرانی به مناسبت عید غدیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به فرا رسیدن عید سعید غدیر، در مراسمی با حضور خانم قوامی عضو شورای اسلامی شهر قزوین، از کارکنان و تاکسیرانان سادات سازمان تاکسیرانی تقدیر به عمل آمد.

وی اظهار داشت: در این مراسم، گزارشی درباره اقدامات رفاهی انجام گرفته درباره تاکسیرانان گزارشی توسط سازمان تاکسیرانی به سمع و نظر حاضرین رسید و خانم قوامی نیز گزارشی درباره تصمیمات اتخاذ شده در شورای اسلامی شهر جهت رفاه حال تاکسیرانان مطالبی را برای حضار بیان نمود.

عرشیان ادامه داد: پخش کلیپ درباره واقعه غدیر، مولودی خوانی و اهدای هدایا به تاکسیرانان و کارکنان سادات سازمان تاکسیرانی از جمله برنامه های این مراسم بود و تعدادی از تاکسیرانان نیز به نمایندگی از خانواده بزرگ ناوگان تاکسیرانی قزوین به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود در خصوص ارتقای شغل تاکسیرانی پرداختند.

وی در خاتمه افزود: در این مراسم، به نمایندگی از سادات ناوگان تاکسیرانی قزوین، به 10 تاکسیران سادات، شامل: تاکسی های خطی، گردشی، آژانسی، تاکسی بیسیم 133 و تاکسی اینترنتی بادسان با اعطای حوالۀ حمایتی خرید لاستیک به نرخ کارخانه تقدیر به عمل آمد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط