یکشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۱۳

عرشیان:

دومین مرحله توزیع بسته حمایتی روغن خودرو به قیمت مصوب کارخانه برای تاکسیرانان آغاز شد

اسماعیل عرشیان، مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از آغاز مرحله دوم توزیع بسته حمایتی روغن خودرو به نرخ مصوب کارخانه بین تاکسیرانان خبر داد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: با توجه به این که تأمین ملزومات و قطعات یدکی خودرو از دغدغه های اصلی تاکسیرانان است، این سازمان توزیع بسته های حمایتی قطعات و ملزومات ارزان تر از قیمت بازار را در دستور کار خود قرار داده تا دغدغۀ این صنف را مرتفع نماید.

وی افزود: پیرو مصوبه شهرداری و شورای اسلامی شهر قزوین و تأمین اعتبار لازم، 10 هزار لیتر روغن خودرو برای تاکسی های پراید، پژو و سمند به قیمت مصوب کارخانه تهیه شده که بین تاکسیرانان متقاضی به ازای هر نفر 4 لیتر توزیع می شود.

عرشیان ادامه داد: این روغن که در راستای حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی از نوع تولید داخلی است، به طور میانگین بین 20 تا 40 درصد ارزان تر از قیمت بازار است.

وی تصریح کرد: این روغن حمایتی، در سه نوع 8 هزار، 16 هزار و ریسنگ می باشد و متقاضیان برای دریافت حواله، می توانند با داشتن مجوز معتبر به واحد رفاهیات سازمان تاکسیرانی مراجعه نمایند.

عرشیان خاطرنشان کرد: در سال گذشته به منظور حمایت از تاکسیرانان، 4 هزار حلقه لاستیک و 15 هزار لیتر روغن به نرخ مصوب کارخانه بین تاکسیرانان توزیع شد و سازمان تاکسیرانی تهیه و توزیع دیگر ملزومات یدکی خودرو به نرخ کارخانه را در دستور کار خود دارد.

وی در خاتمه یادآور شد: پس از دریافت حواله در سازمان تاکسیرانی، تحویل روغن در شرکت تعاونی تاکسیرانان واقع در خیابان ایران گاز (اصفهان) صورت می گیرد که در صورت تعویض در تعاونی، به صورت رایگان تعویض خواهد شد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط