سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

عرشیان خبر داد:

افزایش صددرصدی تقاضای سفر با شبکه تاکسی بیسیم 133 در آستانه فرا رسیدن نوروز

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از افزایش صددرصدی تقاضای سفر شهروندان با شبکه تاکسی بیسیم 133 در آستانه فرا رسیدن سال نو خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به فرا رسیدن سال نو، تقاضای سفر شهروندان با شبکه تاکسی بیسیم 133 به 3 هزار تماس تلفنی افزایش یافته که این میزان نشان دهنده اعتماد و رضایت شهروندان از این شبکه است.

وی ادامه داد: بر همین اساس، آمار تماس شهروندان با شبکه تاکسی بیسیم 133 که در روزهای عادی بین 1500 تا 1800 تماس تلفنی بود، در روزهای پایانی سال به بیش از 3 هزار مورد افزایش یافته است.

عرشیان اضافه کرد: شبکۀ تاکسی بی­سیم دارای 8  اپراتور (6 نفر خانم و 2 نفر آقا) است که به طور شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل، پاسخگوی تماس های تلفنی شهروندان هستند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد:  شبکه تاکسی بیسیم 133 دارای 20 ایستگاه در نقاط مختلف شهر است و پس از تماس شهروندان، در مدت زمانی کمتر از 10 دقیقه، تاکسی بیسیم 133 به محل مورد درخواست شهروندان فرستاده می­شود.

وی ادامه داد: شبکه تاکسی بیسیم 133 دارای 173 دستگاه تاکسی و رانندگان مجرب و امین است که از این تعداد، 148 نفر آقا و 25 نفر خانم هستند.

در خاتمه افزود: امیدواریم با راه اندازی این سامانه، ارتباط سازمان تاکسیرانی با شهروندان محکم تر از گذشته شود و بتوانیم گام های موثرتری در جلب رضایت همشهریان برداریم.

پایان پیام

تصاویر مرتبط