پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۱۱

عرشیان:

در بازدید از ناحیه شهری اندیشه، درخواست های اهالی و تاکسیرانان این ناحیه مورد بررسی قرار گرفت

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی، از بازدید از ناحیه منفصل شهری اندیشه و بررسی درخواست های اهالی و تاکسیرانان این ناحیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: به اتفاق جمعی از مدیران سازمان تاکسیرانی، از ناحیه شهری اندیشه (نجف آباد و وثوق آباد) که در منطقه 3 شهرداری قرار دارد بازدید به عمل آمد و ضمن دیدار چهره به چهره با رییس، اهالی و تاکسیرانان این ناحیه، مشکلات دسترسی شهروندان به ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه تاکسی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در خصوص برنامه ریزی جهت آموزش تاکسیرانان و ارتقای دانش شهروندان در استفاده از حمل و نقل عمومی نیز بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

وی ادامه داد: از جمله درخواست های اهالی، ایجاد ایستگاه تاکسی بود که با برنامه ریزی های لازم، در آینده  نزدیک نسبت به جانمایی و نصب ایستگاه تاکسی همراه با سایه بان در این ناحیه اقدام خواهد شد.

عرشیان گفت: یکی از خواسته های تاکسیرانان خط ناحیه اندیشه به قزوین، برگزاری دوره های آموزشی بود که با توجه به این که دوره های آموزشی برای تاکسیرانان روزهای جمعه هر هفته در دانشگاه علمی کاربردی برگزار می شود، طبق برنامه زمان بندی، نسبت به حضور تاکسیرانان این خط در دوره های مذکور اقدام خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به معضل فعالیت مسافربرهای شخصی که باعث کاهش شدید درآمد تاکسیرانان شده است، طبق درخواست تاکسیرانان این خط مقرر گردید در آینده نزدیک با همکاری پلیس راهور، طرح ضربتی جلوگیری از فعالیت خودروهای شخصی در این ناحیه به اجرا درآید.

عرشیان در خاتمه افزود: در خط تاکسیرانی ناحیه اندیشه به قزوین، 29 دستگاه تاکسی مشغول خدمت رسانی به شهروندان هستند که به غیر از دو دستگاه، بقیه آن ها در طرح نوسازی شرکت کرده و مدل بالا هستند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط