سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۰۲

عرشیان:

تاکسی اینترنتی بادسان خدمات خود را با قیمت مناسب ارایه می کند

اسماعیل عرشیان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، از بازدید مسوولان سازمان تاکسیرانی، پلیس راهور و نیروی انتظامی از دفتر تاکسی اینترنتی بادسان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: با توجه به راه اندازی تاکسی اینترنتی بادسان توسط سازمان تاکسیرانی، مسوولان پلیس راهور و نیروی انتظامی به منظور آشنایی با روند ارایه خدمات این تاکسی و همچنین آشنایی با تاکسی تشریفات بادسان به عنوان اولین تاکسی تشریفات تحت نظارت سازمان تاکسیرانی در کشور، از دفتر آن در پارک شهید بهشتی، بازدید به عمل آوردند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: در سال های اخیر با افزایش گرایش مردم به استفاده از امکانات فضای مجازی، استقبال آنان به استفاده از خودروهای اینترنتی نیز افزایش یافته و همین امر موجب شد، سازمان تاکسیرانی با مشارکت تاکسی های آژانس های تاکسی تلفنی و سایر تاکسی های ناوگان سازمان تاکسیرانی، این تاکسی را راه اندازی کند.

عرشیان گفت: تاکسی اینترنتی بادسان با توجه به این که خدمات خود را با قیمت مناسب و ارزان ارایه می کند، برای شهروندان بسیار به صرفه است و علاوه بر آن، شهروندان در صورت داشتن میهمان و یا در صورت نیاز به استفاده های خاص، می توانند از خدمات تاکسی تشریفات بادسان استفاده کنند.

وی ضمن اشاره به مزایای استفاده از تاکسی اینترنتی بادسان این نکته را عنوان کرد: تاکسی اینترنتی بادسان و تاکسی اینترنتی تشریفات بادسان دارای رانندگان آموزش دیده و مجرب است و بر همین اساس، از نظر ایمنی در سفر، رعایت مسایل اخلاقی و اشیا جا مانده در تاکسی بسیار مطمین است.

عرشیان یادآور شد: در تاکسی تشریفات بادسان که از نوع تاکسی لوکس آریو است، از مسافرین با میوه و نوشیدنی سرد و گرم پذیرایی می شود و امکان استفاده از اینترنت پرسرعت و شارژ گوشی تلفن همراه نیز در آن فراهم است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اظهار کرد: این تاکسی به وسایل خاموش کردن آتش و نمایشگر پخش فیلم مجهز است و تمام رانندگان آن، دوره مخصوص رانندگی تدافعی را در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری گذرانده و برای مقابله با حوادث غیر مترقبه آموزش دیده اند.

عرشیان با اعلام این نکته که تنوع خدمات تاکسی بادسان مورد توجه و رضایت مسوولان محترم پلیس راهور و نیروی انتظامی قرار گرفت افزود: همشهریان عزیز می توانند نرم افزار این تاکسی را از طریق کافه بازار و یا ارسال عدد 2 به سامانه 1000008060 و یا از طریق سیب اپ دریافت نمایند.

وی در خاتمه بیان کرد: در این دیدار، جوایز 8 مشترک فعال تاکسی بادسان که در ماه های آذر و دی بیشترین تعداد تماس را با تاکسی بادسان داشتند، توسط مسوولان پلیس راهور و نیروی انتظامی اهدا شد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط