چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۰۳

عرشیان سرپرست سازمان تاکسیرانی اعلام کرد؛

آغاز طرح ویژه ساماندهی ایستگاه های تاکسی و جلوگیری از فعالیت مسافربرهای شخصی

اسماعیل عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: با برگزاری جلسات و هماهنگی های صورت گرفته با فرماندهی پلیس راهور، طرح ویژه ساماندهی و انضباط بخشی ایستگاه های تاکسی و جلوگیری از فعالیت مسافربرهای شخصی در ایستگاه های مهم و پر تردد شهر به اجرا درآمد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: این طرح از 30 تیر ماه سال جاری با هدف حفظ نظم در ایستگاه های مهم شهری، ارائه خدمات مناسب به مسافران و همشهریان گرامی و حمایت از رانندگان تاکسی به اجرا درآمد و پلیس راهور در اجرای این طرح همکاری تنگاتنگی با سازمان تاکسیرانی دارد.

وی افزود: با توجه به اینکه مسافربرهای شخصی که به عنوان شغل دوم به جابه جایی مسافر می پردازند به طور جدی باعث کاهش درآمد تاکسیرانان شده اند، مقرر شد در ابتدای برخی ایستگاه های مهم شریانی و پر تردد شهر همچون ولیعصر، بازار، 22 بهمن و میدان آزادی، پلیس راهور به منظور جلوگیری از فعالیت مسافربرهای شخصی اعمال قانون کند.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین با بیان این نکته که از این پس از فعالیت مسافربرهای شخصی در ایستگاه های پرتردد جلوگیری خواهد شد افزود: دریافت کرایه بیش از حد متعارف و بروز مشکلات و ناهنجاری های اخلاقی و همچنین نامشخص بودن وضعیت اشیا به جا مانده در خودرو از جمله معضلات مسافربرهای شخصی است، در حالی که به علت نظارت سازمان تاکسیرانی بر عملکرد تاکسیرانان، همواره شهروندان با خاطری آسوده در سفرهای درون شهری از تاکسی استفاده می کنند.

عرشیان در پایان عنوان کرد: با توجه به اینکه تاکسی ایمن ترین وسیله حمل و نقل و تاکسیران امین مردم است و سازمان تاکسیرانی به طور جد بر عملکرد تاکسیرانان نظارت دارد، از شهروندان خواهشمندیم از خودروهای شخصی که هیچ نهادی بر فعالیت آنان نظارت ندارد، استفاده نکنند.

تصاویر مرتبط