چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۱

دربندي‌زاده،مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين خبر داد؛

تشکر تاکسيرانان قزويني از پلمب دفاتر تاکسي آنلاين

عبدالعلي دربندي زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: تاکسيرانان شبکه تاکسي بيسيم 133 از سازمان تاکسيراني و دادستاني بابت پلمب دفاتر تاکسي‌هاي آنلاين تقدير و تشکر کردند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين؛ عبدالعلي دربندي زاده افزود: با توجه به اينکه بر اساس قانون توسعه حمل و نقل عمومي و مديريت مصرف سوخت و همچنين ماده 31 و 32 قانون رسيدگي به تخلفات رانندگي، مديريت و نظارت بر حمل و نقل عمومي بار و مسافر در شهرها و حومه به عهده شهرداري (سازمان تاکسيراني) قرار داده شده است، اين سازمان جلوگيري از فعاليت غيرمجاز تاکسي‌هاي آنلاين را در دستور کار خود قرار داد و شکايتي را تسليم مقام قضايي کرد.

دربندي زاده افزود: با حکم دادستان دفاتر تاکسي‌هاي آنلاين که بدون مجوز و غيرقانوني به جابه جايي مسافر مي پرداختند پلمب شد و از فعاليت بازارياب هاي آنان در شهر نيز جلوگيري به عمل آمد.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين تصريح کرد: متعاقب پلمب اين دفاتر، تاکسيرانان شبکه تاکسي بيسيم 133 سازمان تاکسيراني قزوين با نصب چندين فيکسچر در نقاط مختلف شهر، از استاندار، دادستان، معاون دادستان، فرماندار، شهردار، معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين و مديرعامل سازمان تاکسيراني تقدير و تشکر به عمل آوردند.

وي در خاتمه با اشاره به اين نکته که فعاليت غيرقانوني خودروهاي اينترنتي باعث بيکاري و کاهش درآمد ناوگان زحمتکش تاکسيراني خواهد شد، از شهروندان گرامي درخواست کرد از هر گونه همکاري با اين گونه خودروها خودداري کنند، زيرا در صورت بروز هر گونه تخلفي سازمان تاکسيراني پاسخگو نخواهد بود .