سه‌شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۰۳

دربندي زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:

تاکسي آنلاين اسنپ در قزوين پلمب شد

عبدالعلي دربندي زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: با شکايت سازمان تاکسيراني و صدور حکم مقام قضايي، دفتر تاکسي آنلاين اسنپ در قزوين پلمب شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين؛ عبدالعلي دربندي زاده افزود: با توجه به اينکه بر اساس قانون توسعه حمل و نقل عمومي و مديريت مصرف سوخت و همچنين ماده 31و 32قانون رسيدگي به تخلفات رانندگي، مديريت و نظارت بر حمل و نقل عمومي بار و مسافر در شهرها و حومه به عهده شهرداري (سازمان تاکسيراني) قرار داده شده است، اين سازمان براي جلوگيري از فعاليت غيرمجاز دفاتر تاکسي آنلاين را در دستور کار خود قرار داد و شکايتي را تسليم مقام قضايي کرد.

دربندي زاده افزود: با حکم دادستان اکنون دفتر تاکسي آنلاين اسنپ که بدون مجوز و غيرقانوني به جابه جايي مسافر مي پرداخت پلمب شد و از فعاليت بازارياب هاي آنان در شهر نيز جلوگيري به عمل آمد.

دربندي زاده افزود: فرآيند راه‌اندازي تاکسي آنلاين توسط شرکت هاي حمل و نقل درون شهري تحت نظارت سازمان تاکسيراني در دستور کار سازمان تاکسيراني قرار دارد و در آينده اي نزديک به شهروندان خدمات ارائه مي‌کند.

وي در پايان با اشاره به اين نکته که فعاليت غيرقانوني دفاتر تاکسي آنلاين باعث بيکاري و کاهش درآمد ناوگان تاکسيراني خواهد شد، از شهروندان گرامي درخواست کرد از هر گونه همکاري با اين گونه خودروها خودداري کنند، زيرا در صورت بروز هر گونه تخلفي سازمان تاکسيراني پاسخگو نخواهد بود.

پايان پيام