سه‌شنبه ۱۳۹۵/۰۵/۰۵

دربندي زاده، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:

تعمير و نگهداري جايگاه‌هاي سي ان جي تحت نظارت سازمان در حال اجراست

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: با توجه به نيازسنجي صورت گرفته تعمير و نگهداري (اورهال) جايگاه هاي سي ان جي تحت نظارت سازمان در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين؛ عبدالعلي دربندي‌زاده افزود: تعمير و نگهداري جايگاه نوروزيان با همکاري پيمانکار بخش خصوصي انجام شده که ميزان اعتبار هزينه شده براي آن 65 ميليون تومان بوده و ظرف مدت زمان سه روز به پايان رسيده است.

 

وي عنوان کرد: جايگاه صيادشيرازي مينودر شامل دو کمپرسور است که با اعتبار  40 ميليون تومان تعمير شده است.    

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين تصريح کرد: جايگاه سي ان جي اميدي نيز شامل دو کمپرسور است که يکي از آن‌ها با اعتبار 20 ميليون تومان تعمير شده و کمپرسور دوم نيز به زودي تعمير مي‌شود.

دربندي‌زاده گفت: جايگاه سي ان جي جمهوري نيز شامل دو کمپرسور است که براي تعمير اين دو کمپرسور 40 ميليون تومان اعتبار هزينه شده است.

وي بيان کرد: بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته جايگاه هاي معلم، باهنر، انقلاب، نواب و يک کمپرسور باقي مانده از جايگاه اميدي نيز به زودي اورهال مي‌شود.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين افزود: سعي داريم اورهال کمپرسورهاي جايگاه هاي سي ان جي را با برنامه ريزي دقيق انجام دهيم تا شهروندان و مسافران براي استفاده از خدمات اين جايگاه ها با مشکل روبرو نشوند.

دربندي زاده با اشاره به استانداردسازي جايگاه‌هاي سي ان جي تحت نظارت سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين اضافه کرد: با توجه به اينکه مخزن‌هاي به کار گرفته شده در جايگاه سي ان جي نوروزيان از استانداردهاي لازم برخوردار نبود، سازمان اقدام به استانداردسازي آن‌ها کرده است.

وي با اشاره به برخي از اقداماتي که به منظور استانداردسازي جايگاه سي ان جي نوروزيان انجام شده است، عنوان کرد: در اين راستا 72 شير روي مخازن به کار گرفته شده در اين جايگاه نصب شده و لوله کشي مخازن نيز به صورت استاندارد انجام شده است.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين تصريح کرد: با توجه به استانداردسازي که در اين جايگاه صورت گرفته است از اين پس اگر نشتي در جايگاه رخ دهد، دستگاه هاي به کار گرفته شده در جايگاه پس از اعلام خطر به صورت اتوماتيک غيرفعال شده و از بروز حادثه جلوگيري مي شود.

دربندي زاده خاطرنشان کرد: به منظور استانداردسازي جايگاه سي ان جي نوروزيان 50 ميليون تومان اعتبار هزينه شده است.

وي يادآور شد: ساير جايگاه هاي سي ان جي تحت نظارت سازمان پيش از اين استانداردسازي شده بود.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط