سه‌شنبه ۱۳۹۴/۰۲/۰۱

منجم، رئيس اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين:

روابط عمومي‌ها نقش موثري براي مشارکت شهروندان در توسعه شهر دارند

با توجه به اقدامات شاخص شهرداري قزوين مستندسازي و آرشيو تخصصي در روابط عمومي‌هاي شهرداري قزوين پر رنگ‌تر خواهد شد تا منبعي قابل دسترس در حوزه‌هاي مختلف براي ارائه‌ گزارش‌هاي عملکرد باشد.

 

علي‌رضا منجم، رئيس اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين گفت: با توجه به اقدامات شاخص شهرداري قزوين مستندسازي و آرشيو تخصصي در روابط عمومي‌هاي شهرداري قزوين پر رنگ‌تر خواهد شد تا منبعي قابل دسترس در حوزه‌هاي مختلف براي ارائه‌ گزارش‌هاي عملکرد باشد.
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ منجم در اولين جلسه نشست تخصصي مسوولان روابط عمومي شهرداري قزوين در سال جديد که به ميزباني سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين برگزار شد، افزود: وجود يك آرشيو جامع در روابط عمومي از اهميت فراواني برخوردار است که به اين مهم بايد توجه ويژه شود.
وي با اشاره به اهميت مستندسازي در روابط عمومي‌ها و موفقيت چاپ کتاب عملکرد سه ساله شهرداري قزوين در سال‌هاي 88،89و90 گفت: چاپ کتاب عملکرد شهرداري قزوين در سال‌هاي 91 ،92 و 93 با مشارکت مسوولان روابط عمومي تدوين و منتشر خواهد شد.
منجم در ادامه بيان کرد: روابط عمومي‌هاي شهرداري قزوين مي‌توانند با افزايش سطح آگاهي شهروندان نسبت به مشارکت آنان در توسعه شهر نقش موثري داشته باشند.
اين مسوول گفت: اميدوارم نشست امروز منجر به ارائه پيشنهادهاي کاربردي و عملياتي براي هر چه بهتر شدن عملکرد فعاليت هاي روابط عمومي هاي مديريت شهري شود.
رئيس اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين اظهار کرد: روابط عمومي ها آينه عملکرد هر سازمان هستند تا مديران از اين طريق با انعکاس عملکرد و فعاليت هاي خود نقاط ضعف حيطه کاري خود را بهتر ديده و براي رفع نواقص و مشکلات اقدام کنند.
اين مسوول افزود: روابط عمومي‌ها نقش هاي زيادي برعهده دارند که اطلاع رساني و تبليغات و برقراري ارتباط دوسويه بين مخاطبان و مديريت از مهم ترين آنهاست.
منجم به نقش مهم مسوولان روابط عمومي در زمان‌هاي بحران مديريت شهري اشاره و بيان کرد: نقش روابط عمومي ها در حل يك بحران را بايد به اندازه توانايي روابط عمومي ها مورد توجه قرار داد.
وي با اشاره به نزديک شدن هفته شوراها گفت: مسوولان روابط عمومي اهتمام بيشتري در مشارکت برنامه هاي گراميداشت اين روز داشته باشند.
منجم همچنين بر توليد خبر و اطلاع رساني به موقع و مشارکت در برگزاري آئين ها تاکيد کرد و گفت: در سال جاري برگزاري همايشي با عنوان "شهرهاي آينده" در خرداد94 با حضور بيش از 100 مهمان عالي رتبه و ميزباني نشست شهرداران آسيايي در شهريور 94 در دستور کار قرار دارد که بايد آمادگي کامل براي برگزاري اين دو مراسم وجود داشته باشد.
پايان پيام
 

 

تصاویر مرتبط