دوشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۳۱

انتصابات جديد در شهرداري قزوين

در حکمي از سوي مسعود نصرتي شهردار قزوين انتصابات جديد در منطقه يک و سه، حوزه اداري شهرداري و هفته نامه پيام شهر شهرداري صورت گرفت.

 

در حکمي از سوي مسعود نصرتي شهردار قزوين انتصابات جديد در  منطقه يک و سه، حوزه اداري شهرداري و هفته نامه پيام شهر شهرداري صورت گرفت.
 
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ اسماعيلي معاون منطقه يک به عنوان معاون منطقه سه و پوريوسفي معاون منطقه سه به عنوان معاون منطقه يک معرفي شد.
 
بر اساس اين گزارش؛ تقوي مدير اداري حوزه معاونت اداري و مالي به عنوان معاون برنامه ريزي سازمان تاکسيراني معرفي شد و حسن شعباني به عنوان مدير اداري حوزه معاونت اداري و مالي شهرداري قزوين انتخاب شد.
 
همچنين ناصر لامعي به عنوان مسوول پيام شهر انتخاب شد و مهدي نورمحمدي به عنوان دبير کارگروه گردشگري شهرداري قزوين معرفي شد.
 
سيد تقي مجابي، معاون اداري و مالي شهرداري قزوين در جلسه توديع و معارفه با تقدير و تشکر از زحمات مديران شهري گفت: اميدواريم اين تغيير و تحولات در پست هاي سازماني منشا خير و برکت باشد.
 
وي افزود: اين تغيير و تحول در راستاي افزايش راندمان کاري، پيشبرد اهداف و چرخش شغلي صورت گرفته است.
 
عباس عسگري، مشاور شهردار و رئيس اداره حراست شهرداري قزوين نيز گفت: تغيير و تحول در همه نهادها وجود دارد و اين تغيير و تحول موجب ايجاد انگيزش در ارتقاي راندمان کاري مي‌شود.
 
وي گفت: اميدواريم با انگيزه بيشتر مسوولان جديد به فعاليت هاي خود ادامه دهند.
عبدالعلي دربندي زاده مدير منطقه سه شهرداري قزوين نيز گفت: با توجه به سابقه کاري ام در شهرداري پست هاي متفاوتي را از صدر تا ذيل شهرداري داشته ام و به تجربه دريافته ام عزل و نصب هاي زيادي براي همه به وجود دارد آنچه براي همه مي ماند دوستي و مودت بين کارکنان است.
 
 
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط