پنجشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۸

کاشي پزها، مديرعامل تاکسيراني شهرداري قزوين:

تاکسيرانان به ارائه خدمات به مسافران نوروزي اهتمام جدي کنند

تاکسيرانان مانند مسئولان مجموعه مديريت شهري نسبت به ارائه خدمات به مسافران نوروزي اهتمام جدي داشته باشند.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: تاکسيرانان مانند مسئولان مجموعه مديريت شهري نسبت به ارائه خدمات به مسافران نوروزي اهتمام جدي داشته باشند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزين، مصطفي کاشي پزها افزود: استانداري و  مجموعه مديريت شهري قزوين در راستاي جذب گردشگران در ايام نوروز اقدامات خوب زيادي انجام داده‌اند که جاي قدرداني از مسئولان و  دست اندرکاران امر را دارد.

وي اضافه کرد: باتوجه به تلاش هاي مجموعه مديريت شهري براي توريستي کردن شهر قزوين، تاکسيرانان تحت نظارت سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين نيز بايد مانند سال هاي قبل  تلاش کنند با ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزي با مسئولان استان همکاري لازم را داشته باشند.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين ضمن تقدير از همکاري تاکسيرانان در طول سال از آنان درخواست کرد ضمن حفظ شأن مسافران نوروزي نسبت به معرفي شهر تاريخي قزوين با سرويس دهي مناسب به آنان اقدام کنند.

کاشي پزها خاطرنشان کرد: تاکسيرانان فعال در سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين در يک سال گذشته خدمات مطلوبي به شهروندان و مسافران ارائه داده و رضايت عموم مردم را جلب کردند که جاي قدرداني دارد.

وي يادآور شد: از استاندار قزوين به خاطر درايت و تصميم گيري هاي هوشمندانه وي در مديريت استان، شهردار قزوين به خاطر همت و تلاش در مديريت شهري، اعضاي شوراي اسلامي شهر قزوين به خاطر همکاري با مجموعه مديريت شهري، معاونت حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين به خاطر ارائه راهکار و سياست هاي مناسب در حوزه حمل و نقل، پليس راهور و نيروي انتظامي به خاطر نظم بخشي به تردد در سطح معابر شهر و مجموعه مسئولان فوق به خاطر اقدامات مطلوبي که در راستاي جذب گردشگران انجام مي‌دهند کمال تقدير و تشکر را دارم.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين با عرض تسليت ايام فاطميه و تأکيد بر حفظ حرمت اين ايام  گفت: پيشاپيش نوروز 94 را به عموم شهروندان تبريک عرض کرده و سال پرخير و برکتي را براي آنان آرزو مي کنم.

 

تصاویر مرتبط