شنبه ۱۳۹۳/۱۲/۰۲

کاشي پزها، مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:

تعطيلي جايگاه هاي سي ان جي صنعت گردشگري قزوين را به مخاطره مي اندازد

باتوجه به فرارسيدن تعطيلات نوروزي و حضور گردشگران در استان تعطيلي جايگاه هاي سي ان جي صنعت گردشگري قزوين را به مخاطره مي اندازد.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: باتوجه به فرارسيدن تعطيلات نوروزي و حضور گردشگران در استان تعطيلي جايگاه هاي سي ان جي صنعت گردشگري قزوين را به مخاطره مي اندازد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين، مصطفي کاشي پزها افزود:  در آستانه فرارسيدن سال نو تمام دستگاه هاي اجرايي تلاش مي کنند با ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و گردشگران زمينه حضور هرچه بيشتر گردشگران در استان را فراهم کنند.

وي اضافه کرد:  در اين ميان تعطيلي جايگاه هاي سي ان جي موجب بروز مشکلاتي براي شهروندان و گردشگران شده و باعث مي شود گردشگران خاطره خوبي از سفر به قزوين نداشته باشند.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين با اشاره به تعطيلي جايگاه هاي سي ان جي نواب و معلم به علت بدهي به شرکت گاز عنوان کرد: با متوقف شدن فعاليت اين جايگاه ها علاوه براينکه ارائه خدمات به 5 هزار خودروي ناوگان حمل و نقل عمومي با مشکل روبرو مي شود، شهروندان نيز از دريافت خدمات اين جايگاه ها محروم مي شوند.

کاشي پزها تصريح کرد: در حال حاضر به علت بدهي جايگاه هاي سي ان جي معلم و نواب به شرکت گاز اين شرکت اقدام به تعطيل کردن جايگاه هاي مذکور کرده که اين امر در ارائه خدمات به شهروندان خلل ايجاد کرده است.

وي گفت: توجه به اين نکته ضروري است که در آستانه فرارسيدن سال نو و آغاز تعطيلات نوروز باتوجه به موقعيت استراتژيک استان قزوين به دليل حضور تعداد زيادي از مسافران نوروزي در استان قزوين ارائه خدمات ضروري به ويژه آب، برق، گاز و مخابرات در اين ايام بسيار حائزاهميت است.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين بيان کرد: به دليل اهميت موضوع همواره مسئولان ارشد استاني نسبت به عدم توقف خدماتي مانند برق و گاز در ايام نوروز تأکيد دارند تا مسافران نوروزي با مشکلي روبرو نشوند.

کاشي پزها افزود: از سوي ديگر شهردار قزوين با همکاري مجموعه مديريت شهري تلاش زيادي در راستاي فراهم کردن امکانات رفاهي و تفريحي از قبيل راه اندازي تله سي يژ و احداث هتل در شهر قزوين  کرده است تا زمينه جذب گردشگر به قزوين را بيش از پيش فراهم کند.

وي اضافه کرد: باتوجه به اين موضوع شرکت گاز نيز بايد مساعدت لازم براي ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مسافران نوروزي را با جايگاه هاي سي ان جي داشته باشد زيرا در ايام تعطيلات نوروزي به دليل افزايش تعداد خودروهايي که وارد استان مي شوند فعاليت جايگاه هاي سي ان جي براي سوخت گيري خودروها از اهميت دوچنداني برخوردار مي شود.

مديرعامل سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين خاطرنشان کرد:  بدهي ناچيز جايگاه هاي سي ان جي به شرکت گاز نبايد موجب شود تمام زحمات مسئولان ارشد استاني از جمله مجموعه استانداري و مجموعه مديريت شهري در راستاي فراهم کردن زيرساخت هاي گردشگري از بين برود.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط