دوشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۲۶

عرشیان:

نشست هم اندیشی سازمان تاکسیرانی و ادارۀ کل تعاون در خصوص رفع مشکلات شرکت تعاونی تاکسیرانان برگزار شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از برگزاری نشست هم اندیشی سازمان تاکسیرانی و ادارۀ کل تعاون در خصوص رفع مشکلات شرکت تعاونی تاکسیرانان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: در نشست مشترکی که با حضور حسینی معاونِ تعاونِ ادارۀ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران سازمان تاکسیرانی و اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی تاکسیرانان به میزبانی سازمان تاکسیرانی برگزار شد.

در خصوص تأمین بودجه و هزینه های مربوط به ساخت مجتمع رفاهی تعمیرگاهی خانۀ تاکسی و همچنین نحوۀ جذب و عضویت رانندگان جدید در شرکت تعاونی تاکسیرانان بحث و تبادل نظر به عمل آمد و مقرر شد کمیته ای متشکل از یک عضو از سازمان تاکسیرانی، یک عضو از ادارۀ کل تعاون و یک عضو از هیئت مدیرۀ شرکت تعاونی تاکسیرانان تشکیل شده و با برگزاری جلسات کارشناسی، راهکارهای مناسب جهت رفع مشکلات مربوطه را ارائه نماید.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی در خاتمه یادآور شد: شرکت تعاونی تاکسیرانان از سال 1358 تأسیس شده و از آن روز تا کنون، ارائه خدمات رفاهی حمایتی تعمیرگاهی برای تاکسیرانان شهر قزوین را به عهده دارد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط