پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۲۲

عرشیان:

از تاکسیران قهرمان مسابقات مچ اندازی کشوری تقدیر شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تقدیر از تاکسیران ناوگان تاکسیرانی که در مسابقات قهرمانی کشور مقام اول را به دست آورده بود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: از مصطفی فلاح شیخلری تاکسیران گردشی ناوگان تاکسیرانی قزوین که در مسابقات مچ اندازی کشور در وزن 70 کیلوگرم مقام نخست را به دست آورده بود، در مراسمی با حضور زرآبادی پور سرپرست معاونت ترافیک شهرداری قزوین و رئیسیان عضو هیئت مدیره سازمان تاکسیرانی تقدیر شد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ادامه داد: این مسابقات در تابستان سال جاری در سنندج برگزار شد و تاکسیران شایسته ناوگان تاکسیرانی با شکست تمام رقیبان خود موفق به کسب دو مقام قهرمانی با دست چپ و دست راست در وزن 70 کیلوگرم شد که این مسئله موجب افتخار و مباهات برای جامعه ورزشی قزوین و خانواده بزرگ تاکسیرانی است.

عرشیان گفت: مصطفی فلاح شیخلری متولد سال 1357 و دارای 7 سال سابقه فعالیت با تاکسی با کاربری گردشی است. وی ورزش و پرورش اندام را از 16 سالگی آغاز کرده و بارها مقام قهرمانی کشوری را به دست آورده و از سال 1388 تا کنون در تیم ملی مچ اندازی عضویت دارد.

وی توضیح داد: این ملی پوش شایسته در کنار خدمت رسانی به شهروندان در شغل شریف رانندگی تاکسی، در سال 1390 نیز موفق به کسب مقام چهارمی آسیا در رشته مچ اندازی شده است.

عرشیان با تأکید بر نقش ورزش درسلامتی و شادابی تاکسیرانان یادآور شد: سازمان تاکسیرانی با توجه به اهمیتی که به سلامتی، نشاط و شادابی تاکسیرانان و خانواده های آنان قائل است، دارای واحد مستقل و مجزایی به نام واحد ورزش بوده و در همین راستا، اقدام به تأسیس یک باشگاه ورزشی آمادگی جسمانی با امکانات و تجهیزات ویژه در طبقه تحتانی سازمان تاکسیرانی کرده است که بعد از فروکش کردن بیماری کرونا دوباره فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.

پایان پیام

تصاویر مرتبط