پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۰۱

عرشیان:

مراسم گرامی داشت بازگشایی مدارس در سازمان تاکسیرانی برگزار شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از برگزاری مراسم گرامی داشت آغاز سال تحصیلی 1400 – 1401 با حضور تعدادی از فرزندان خانوادۀ بزرگ تاکسیرانی در محل باشگاه ورزشی این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: به مناسبت فرا رسیدن آغاز سال تحصیلی جدید، در مراسم باشکوهی با حضور 15 تن از فرزندان کلاس اولی  تاکسیرانان، فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت گرامی داشته شد.

وی اظهار کرد: در این مراسم که با حضور اشدری عضو شورای اسلامی شهر وزرآبادی پور سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین همراه بود، کلیپ هایی با عنوان «بوی ماه مدرسه» و «تاکسیران شهر من» پخش شد و مسابقه نقاشی با موضوع تاکسی بین دانش آموزان برگزار و به نفرات برگزیده جوایزی اهدا شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی گفت: در این برنامه، اشدری در خصوص امانتداری رانندگان خدوم و زحمتکش تاکسی و تلاش شبانه روزی آنان به منظور کسب روزی حلال مطالبی بیان کرد و زرآبادی پور نیز در سخنانی به اهتمام سازمان تاکسیرانی در ساماندهی سرویس مدارس دانش آموزی و لزوم جابه جایی ایمن و بی خطر دانش آموزان به مدارس اشاره کرد.

وی یادآور شد: سخنان یکی از پیمانکاران سرویس مدارس درباره قوانین سرویس مدارس دانش آموزی، سخنان یکی از بانوان راننده سرویس مدارس دربارۀ انتظارات رانندگان سرویس مدارس از دانش آموزان و سخنان یکی از دانش آموزان خردسال درباره انتظارات دانش آموزان از رانندگان سرویس مدارس از دیگر بخش های این مراسم بود.

عرشیان ادامه داد: در پایان این مراسم شاد و آموزنده، بستۀ حمایتی نوشت افزار از طرف سازمان تاکسیرانی به کودکان حاضر در مراسم اهدا شد و در ادامه، کودکان از واحد اشیاء گمشده، واحد صدور پروانه، واحد رسیدگی به شکایات بازدید کردند و از نزدیک با فعالیت این واحدها و همچنین با شغل شریف رانندگی تاکسی بیش از پیش آشنا شدند.

وی در خاتمه تصریح کرد: در بازدید از واحدهای مختلف سازمان تاکسیرانی، جوایزی به کودکانی که به سوالات پاسخ صحیح گفتند اهدا شد.
پایان پیام

تصاویر مرتبط