چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۳

عرشیان:

به منظور رفاه حال تاکسیرانان، معاینه فنی تاکسی ها با 50 درصد تخفیف انجام می شود

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از انجام معاینه فنی تاکسی ها با 50 درصد تخفیف در مرکز معاینه فنی شهید رجایی شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به اهمیت اجرای امور رفاهی و حمایتی برای تاکسیرانان محترم و زحمتکش، بر حسب پیشنهاد سازمان تاکسیرانی، تخفیف پنجاه درصدی معاینۀ فنی تاکسی ها پس از تصویب در ستاد معاینۀ فنی شهرستان در مرکز معاینه فنی شهید رجایی شهرداری قزوین  اجرایی شده است.

وی با اعلام این خبر که این تخفیف شامل تمام خودروهای تاکسی (اعم از خطی، گردشی، آژانس ها و خودروی ون) می شود تصریح کرد: تاکسی هایی که از تاریخ تولید آن ها یک سال گذشته است باید برای دریافت گواهی معاینه فنی به مراکز مجاز معاینه فنی مراجعه نمایند و تمامی تاکسی های با عمر پایین تر از 10 سال هر 6 ماه و تمام تاکسی های با عمر بالای 10 سال هر 3 ماه ملزم به دریافت گواهی معاینه فنی هستند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ادامه داد: نرخ معاینۀ فنی در سال جاری 47 هزار تومان است که بر اساس تفاهم نامه منعقد شده، تاکسی هایی که به مرکز معاینه فنی شهید رجایی شهرداری قزوین مراجعه کنند، از یارانه برخوردار شده و فقط 23500 تومان می پردازند. ضمن این که تست چشمی برای خودروهای دوگانه سوز تک مخزن و دومخزن نیز در این مکان رایگان انجام می شود.

عرشیان تصریح کرد: مرکز معاینه فنی شهید رجایی شهرداری قزوین در کمربندی جمهوری جنب پارک ملا خلیلا قرار دارد و تاکسیرانان همه روزه از ساعت 7 صبح تا 13 می توانند به این مرکز مراجعه کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط