سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۲

عرشیان:

جایگاه Cng شهید باهنر پس از تعمیرات اساسی به چرخه خدمت رسانی بازگشت

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از بازگشت جایگاه Cng شهید باهنر به چرخه خدمت رسانی پس از انجام تعمیرات اساسی این جایگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به این که جایگاه های سی ان جی سازمان تاکسیرانی به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند، تجهیزات این جایگاه ها به علت فعالیت ناشی از تبدیل گاز طبیعی به سی ان جی (گاز فشرده)، استهلاک و فرسودگی زیادی پیدا می کند که باید با صرف هزینه ای سنگین مورد تعمیر و نگهداری قرار گیرند.

وی با ذکر این نکته که جایگاه شهید باهنر که به دلیل موقعیت مکانی مناسب، یکی از جایگاه های مهم و تأثیرگذار عرضه سوخت در قزوین است گفت: این جایگاه که به دلیل نقص فنی و جلوگیری از خطرهای احتمالی به طور موقت تعطیل شده بود، با تلاش های بی وقفه کارکنان سازمان تاکسیرانی و بخش خصوصی مورد تعمیرات اساسی قرار گرفت و دوباره به چرخه خدمت رسانی بازگشت.

عرشیان ادامه داد: تعمیرات اساسی یا اورهال جایگاه های سی ان جی ضمن افزایش بازده و دقت عمل تجهیزات، از هدررفت گاز و بروز خسارات به این جایگاه ها جلوگیری می کند.

وی تصریح کرد شد: امید است با اضافه شدن این جایگاه به عرصه سوخت رسانی و کاهش قطع برق، شاهد کاهش مدت زمان سوختگیری خودروها و جلوگیری از ایجاد صف در جایگاه های سی ان جی باشیم.

عرشیان در خاتمه یادآور شد: سازمان تاکسیرانی دارای 8 جایگاه سی ان جی در سطح شهر است که روزانه در حدود 15 هزار تاکسی و خودرو در این جایگاه ها سوخت ارزان قیمت و پاک تهیه می کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط