پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶

عرشیان:

تاکسیران قزوینی درآمد یک روز خود را به سیلزدگان سیستان و بلوچستان اختصاص داد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از اقدام ارزشمند تاکسیران قزوینی در اختصاص کارکرد یک روز فعالیت خود به نفع سیلزدگان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به وقوع سیل مهیب در سیستان و بلوچستان که موجب آسیب رساندن به عده ای از هموطنان عزیزمان شد،  نقی جمالی اروشکی تاکسیران خط چهارراه ولیعصر به میدان حسن پور در اقدامی ارزشمند، کارکرد یک روز خود را به هموطنان سیلزده در سیستان و بلوچستان اختصاص داد.

وی اظهار داشت: این تاکسیران شریف و زحمتکش که از رزمندگان و آزادگان دفاع مقدس می باشد، هر ساله در ایام عاشورا و اربعین به طور رایگان به جابه جایی شهروندان در سطح شهر می پردازد.

عرشیان تصریح کرد: تاکسیرانان که به عنوان سفیران فرهنگی شهر محسوب می شوند، همواره در امور اجتماعی و فرهنگی در شهر پیشقدم هستند. که از جمله این اقدامات می توان به جمع آوری کمک برای سیل زدگان ایام نوروز، زلزله کرمانشاه و برپایی ایستگاه های صلواتی در ایستگاه های تاکسی در هنگام سوگواری ها و مناسبت های مذهبی در سطح شهر اشاره کرد.

وی اضافه کرد: تاکسیرانان قزوینی همواره در این نوع اقدامات پیشگام بوده و برای نمونه، در زلزله کرمانشاه در سال گذشته نیز با برپایی چادر در چهارراه ولیعصر قزوین اقدام به جمع آوری و ارسال کمک برای زلزله زدگان کرمانشاه نموده بودند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی خاطرنشان کرد: تاکسیرانان با نصب العین قرار دادن این حدیث پیامبر گرامی اسلام که فرموده اند: «مردم مانند یک پیکر واحد هستند»، با انجام چنین حرکت های زیبا و خداپسندانه، همواره روح نوع دوستی خود را به نمایش گذاشته و به یاری هموطنانمان می شتابند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط