شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۶

عرشیان:

در گرامی داشت روز جهانی معلولین، از معلولین شاغل در سازمان تاکسیرانی تقدیر به عمل آمد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تقدیر از معلولین شاغل در سازمان تاکسیرانی با حضور داودی ریاست شورای اسلامی شهر و هادی پور مدیر عامل کانون معلولین توانا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به فرا رسیدن روز جهانی معلولین، در مراسم باشکوهی با حضور داودی ریاست شورای شهر و هادی پور مدیرعامل کانون معلولین توانا از معلولین خدوم و توانمند شاغل در سازمان تاکسیرانی که با جدیت و تلاشی مثال زدنی به انجام امور محوله در سازمان تاکسیرانی می پردازند تقدیر شد.

وی اظهار داشت: 8 نفر از معلولین گرانقدر در شبکه تاکسی بیسیم 133 شهرداری قزوین مشغول کار هستند که 6 نفر از آن ها خانم و 2 نفر آقا هستند و  به صورت شبانه­روزی در سه نوبت کاری مشغول ارائه خدمات به مشترکین شبکه تاکسی بیسیم 133 می­باشند.

عرشیان ادامه داد: یکی از دلایل موفقیت چشمگیر شبکه تاکسی بیسیم 133 شهرداری قزوین و میزان رضایتمندی شهروندان و اعتماد آنان به این شبکه، تلاش و تعهد کاری عزیزان معلول شاعل در سازمان تاکسیرانی است که با سعی و تلاش بر محدودیت ها غلبه کرده و به خدمت رسانی به شهروندان می پردازند.

عرشیان تصریح کرد: این عزیزان با غلبه بر محدودیت ها، فعل خواستن توانستن است را معنی کرده و شایستگی ها و تجسم اراده خود را به اثبات رسانده اند. با تقدیر از این همکاران پرتلاش، روز 12 آذر را گرامی می داریم و حضور مؤثر و توانمندشان را در عرصه های اجتماع ارج می نهیم.

وی بیان کرد: در این مراسم، سرهنگ داودی ریاست محترم شورای شهر و مهندس هادی پور مدیرعامل کانون توانا نیز طی سخنانی به اهمیت حضور معلولین به عنوان یکی از اقشار فعال جامعه و همچنین توانمندی های آنان در محیط کاری اشاره و بر ضرورت ایجاد زیر ساخت های لازم برای ترددهای معلولین در مسیرهای شهری تأکید کردند. مدیرعامل کانون توانا نیز بر این نکته اذعان کرد که همواره حضور معلولین به دلیل جدیت و پشتکار فراوان در محیط های کاری با موفقیت همراه بوده و شهروندان و مدیران ادارات از عملکرد آنان راضی هستند.

عرشیان گفت: با توجه به همکاری تاکسیرانان در جا به جایی معلولین به نقاط مختلف شهر، در این مراسم از آقای علیرضا حاج میرزا آقاسی تاکسیران خط ولی عصر، کوثر، مینودر به نمایندگی از تمامی تاکسیرانانی که با شکیبایی و خوش خلقی به جابه جایی معلولین گرانقدر و افراد کم توان جسمی و حرکتی می پردازند تقدیر به عمل آمد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به این که رونق شبکه تاکسی بیسیم 133 و رضایت بالای شهروندان از این شبکه بیش از هر چیز در گرو تلاش های مجدانه و  پاسخگویی دقیق و  توأم با ادب و احترام کارکنان معلول شاغل در سیستم پاسخگویی این شبکه با شهروندان و رانندگان این شبکه است، دو تن از رانندگان شبکه تاکسی بیسیم 133 به نام های مصطفی ایرانخواه و زهرا چگینی به نمایندگی از رانندگان شبکه تاکسی بیسیم 133 از اپراتورهای این شبکه تقدیر به عمل آوردند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط