یکشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۰

عرشیان:

بسته حمایتی روغن خودرو به قیمت مصوب کارخانه برای تاکسیرانان توزیع می شود

اسماعیل عرشیان، مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، گفت: سازمان تاکسیرانی توزیع بسته های حمایتی قطعات و ملزومات مورد نیاز تاکسیرانان ارزان تر از قیمت بازار را در دستور کار خود قرار داده تا دغدغه این صنف را مرتفع نماید.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان اظهار داشت: پیرو مصوبه شهرداری و شورای اسلامی شهر و تأمین اعتبار لازم، 15 هزار لیتر روغن خودرو برای تاکسی های پراید، پژو و سمند به قیمت مصوب کارخانه تهیه و بین تاکسیرانان و رانندگان خودروی سرویس مدارس به ازای هر نفر دو تا سه گالن 4 لیتری توزیع می شود.

عرشیان ادامه داد: این روغن که در راستای حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی از نوع تولید داخلی است، به طور میانگین 25 درصد ارزان تر از قیمت بازار است و متقاضیان باید برای دریافت حواله باید به واحد رفاهیات سازمان تاکسیرانی مراجعه کنند.

عرشیان خاطرنشان کرد: علاوه بر توزیع روغن ارزان تر از نرخ بازار، لاستیک رینگ 15، مخصوص تاکسی سمند، به قیمت کارخانه موجود است که تاکسیرانان متقاضی برای دریافت حواله لاستیک نیز می توانند به واحد رفاه سازمان تاکسیرانی مراجعه کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط