شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۰۱

وثوق نیا:

همایش پیاده روی خانواده بزرگ ناوگان تاکسیرانی برگزار شد

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین از برگزاری همایش پیاده روی خانواده بزرگ ناوگان تاکسیرانی قزوین به مناسبت عید سعید غدیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ محمدرضا وثوق نیا اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن عید سعید غدیر، همایش پیاده روی خانواده بزرگ ناوگان تاکسیرانی قزوین در روز جمعه 31 تیر 1401 ساعت 7 صبح با حضور جمع کثیری از تاکسیرانان خدوم و خانواده های آنان از مقابل تالار شهر تا تپه نورالشهدا برگزار شد.

وثوق نیا افزود: در این همایش که آقایان حسین صلح جو و علی فرمانی در آن حضور داشتند، به منظور ترویج ورزش و تندرستی به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان اقلام ورزشی اهدا شد که شرکت تاکسی اینترنتی بادسان (از شرکت های حمل و نقل درون شهری تحت نظارت سازمان تاکسیرانی) در تأمین بخشی از این جوایز با سازمان تاکسیرانی مشارکت داشت.

سرپرست سازمان تاکسیرانی در خاتمه تاکید کرد: تلاش سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین همواره بر این است که با انجام برنامه های فرهنگی و ورزشی، شرایط لازم برای حفظ نشاط و شادابی تاکسیرانان را فراهم کند تا آنان نیز بتوانند خدمات بهتری به شهروندان ارائه دهند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط