یکشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۰۱

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین:

نشست بررسی مشکلات تاکسی‌های خطی برگزار شد

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین از برگزاری نشست بررسی مشکلات تاکسی های خطی درون‌شهری سازمان تاکسیرانی با حضور نمایندگان رانندگان تاکسی‌های خطی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ محمدرضا وثوق‌نیا اظهار کرد: نخستین نشست بررسی مشکلات تاکسی‌های خطی درون‌شهری سازمان تاکسیرانی در سال 1401 برگزار شد و نمایندگان و مسئولان خطوط به بیان دیدگاه ها و مشکلات مربوط به حرفه و صنف خود پرداختند.

به گفته او؛ تقاضا برای نصب سایه‌بان در برخی ایستگاه ها، کمبود خودرو در برخی از خطوط، معضل مسافربرهای شخصی، ایجاد مزاحمت تاکسی های گردشی برای تاکسی‌های خطی، درخواست لاین جداگانه و ویژه در جایگاه های CNG برای تاکسی ها و ترمیم آسفالت بعضی از خطوط از جمله مشکلات مطروحه از سوی نمایندگان خطوط درون‌شهری در این نشست بود که مقرر شد این درخواست ها به دقت مورد  پیگیری قرار گیرد و در آینده نیز چنین جلساتی برای تحقق این درخواست ها در سازمان تاکسیرانی برگزار شود.

وثوق نیا بیان کرد: سازمان تاکسیرانی دارای 18 خط درون‌شهری است که در حدود 560 دستگاه تاکسی در این خطوط مشغول فعالیت هستند.

او در خاتمه یادآور شد: در آینده نزدیک نشست بررسی مشکلات خطوط روستایی ناوگان تاکسیرانی با حضور نمایندگان آن ها برگزار خواهد شد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط