پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۳

عرشیان:

گواهی استاندارد جایگاهCNG نوروزیان در سال 1400 دریافت شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از دریافت گواهی استاندارد جایگاه CNG جمهوری از سازمان ملی استاندارد در سال 1400 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: در راستای افزایش ضریب ایمنی جایگاه های CNG سازمان تاکسیرانی، گواهی استاندارد جایگاه نوروزیان پس از رفع آیتم های 16 گانه فوق بحرانی اداره استاندارد دریافت شد.

وی اظهار داشت: هر ساله جایگاه های سی ان جی سازمان تاکسیرانی به منظور همخوانی با قوانین جدید استاندارد توسط بازرسان اداره کل استاندارد مورد بازدید قرار می گیرد و سازمان تاکسیرانی موظف است نسبت به رفع ایرادات سیستم ایمنی این جایگاه ها و همخوانی آن ها با قوانین و مقررات استاندارد اقدام کند.

عرشیان ادامه داد: پس از بازدید بازرسان سازمان ملی استاندارد از جایگاه های CNG نوروزیان و دریافت گزارش این بازرسان، تعمیرات اساسی کمپرسورها (دستگاه فشرده کنندۀ گاز) انجام شد و نسبت به رفع ایرادات نازل ها، دیسپنسرها، شلنگ ها و سیستم ایمنی در این جایگاه اقدام و در نهایت گواهی استاندارد آن برای سال 1400 دریافت شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی یادآور شد: به زودی دو دیسپنسر (دستگاه توزیع کننده سوخت) جدید نیز به جای دیسپنسرهای قدیمی و مستهلک در این جایگاه راه اندازی خواهد شد.

وی با اشاره به این که 40 درصد از خودروهای دوگانه سوز استان در شهر قزوین سوختگیری می کنند اذعان کرد: سازمان تاکسیرانی دارای 8 جایگاه گاز سی ان جی است و روزانه 15 هزار خودرو در این جایگاه ها سوختگیری می کنند.

وی در خاتمه افزود: از این جایگاه ها، گواهی استاندارد 7 جایگاه دریافت شده و دریافت گواهی استاندارد تنها جایگاه باقی مانده، جایگاه شهید صیاد شیرازی در دستور کار قرار دارد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط