شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۱

عرشیان:

تیپرسپولیس چوبیندر قهرمان مسابقات جام فوتسال رانندگان تاکسی و وانت بار قزوین شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از قهرمانی تیم پرسپولیس چوبیندر در مسابقات جام فوتسال رانندگان تاکسی و وانت بار ویژۀ گرامیداشت روز ملی حمل و نقل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به اهمیت ورزش در سلامتی و نشاط و شادابی رانندگان تاکسی و وانت بار که منجر به ارائه خدمات مطلوب تر توسط این عزیزان زحمتکش به شهروندان گرامی خواهد شد، هر ساله به مناسبت 26 آذر روز ملی حمل و نقل، یک دوره مسابقه فوتسال بین تاکسیرانان ناوگان بزرگ سازمان تاکسیرانی برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات 10 تیم به رقابت پرداختند که در دیدار نهایی، تیم پرسپولیس چوبیندر در ضربات پنالتی بر تیم شهید بهشتی غلبه کرد و موفق شد مقام قهرمانی را از آن خود کند. تیم تاکسی بیسیم 133 نیز در دیدار رده بندی در ضربات پنالتی بر تیم قائم به پیروزی رسید و به مقام سومی دست یافت. سه تیم برتر این دوره از مسابقات جام، مدال، لوح تقدیر و هدایای خود را از دست فصیحی رامندی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین، حق شناس نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین، اللهیاری رئیس کمیسیون فرهنگ، ورزشی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قزوین و زرآباید پور سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهر قزوین دریافت نمودند.

عرشیان گفت: بیمه ایران (به نمایندگی رسولی)، شرکت اینترنتی قزوین خرید، موبایل صبا و شرکت کامپیوتری ارغوان رایانه حامی مالی این دوره از مسابقات بودند که جا دارد از این عزیزان که به حمایت از رانندگان خدوم تاکسی و وانت بار پرداختند صمیمانه تشکر و قدردانی داشته باشیم.

وی در خاتمه افزود: در برگزاری هرچه باشکوه تر این مسابقات، نهادهای متعددی سازمان تاکسیرانی را یاری کردند و جا دارد که از آقای روح الله عبداللهی مسئول برگزاری مسابقات، تیم داوری، پزشک مسابقات، مسئول محترم سالن شهید بابایی، سازمان اتوبوسرانی و همچنین تمامی تاکسیرانان ارجمند و خانواده هایشان که با حضور ارزنده خود گرمی بخش این دوره از مسابقات بودند تشکر و قدردانی نماییم.

پایان پیام

تصاویر مرتبط