سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۹/۳۰

عرشیان خبر داد:

به مناسبت روز حمل و نقل 110 نفر از تاکسیرانان، وانت¬داران و کارکنان سازمان تاکسیرانی خون خود را اهدا کردند

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از اهدای خون 110 نفر از رانندگان ناوگان حمل بار و مسافر درون شهری (تاکسیرانان و وانت داران) و کارکنان سازمان تاکسیرانی به مناسبت روز ملی حمل و نقل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: با توجه به فرا رسیدن روز ملی حمل و نقل که به مناسبت صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) به این نام نامگذاری شده است، تعداد 110 نفر از تاکسیرانان، وانت داران و کارکنان سازمان تاکسیرانی به منظور گرامیداشت روز ملی حمل و نقل با حضور در مرکز انتقال خون استان، در امر خداپسندانه اهدای خون شرکت کردند.

وی ادامه داد: رانندگان خدوم و زحمتکش تاکسی و وانت به مناسبت هفته حمل و نقل با حضور در مرکز انتقال خون استان در امر خداپسندانه اهدای خون که نقش مهمی در نجات انسان ها و تأمین منابع خونی مورد نیاز مصارف درمانی دارد شرکت کرده و بدین وسیله شأن اجتماعی و پیشتازی خود در امور فرهنگی را به نمایش درآوردند.

عرشیان تاکید کرد: با توجه به این که مسئله اهدای خون یک ضرورت اجتماعی است، امید است عموم شهروندان نیز با تأسی به این حرکت فرهنگی تاکسیرانان و وانت داران که به حق سفیران فرهنگی شهر محسوب می شوند، با حضور در مرکز انتقال خون، نقش مهمی در حفظ سلامتی شهروندان و بیماران ایفا نمایند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی یادآور شد: تاکسیرانان و وانت داران همواره در امر خداپسندانه اهدای خون در مناسبت های مختلف مشارکت دارند که اوج این حضور را در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) را شاهد هستیم.

پایان پیام

تصاویر مرتبط