چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۱

عرشیان:

تقاضای سفر درون شهری با ناوگان تاکسیرانی به علت انتشار ویروس کرونا به میزان 50 درصد کاهش یافت

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از کاهش پنجاه درصدی تقاضای سفر درون شهری با ناوگان تاکسیرانی به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: در پی انتشار ویروس کرونا و عمل شهروندان به توصیه های ایمنی و بهداشتی مبنی بر ماندن در منزل، تقاضای سفر درون شهری با ناوگان تاکسیرانی به میزان 50 درصد کاهش یافته است.  

وی اظهار داشت: با توجه به این که کاهش سفرهای درون شهری موجب کاهش درآمد رانندگان تاکسی شده، راهکارهای حمایتی برای آنان در نظر گرفته شده تا دغدغه ای در این خصوص نداشته باشند.

این مسئول خاطرنشان کرد: مجوز تمامی رانندگانی که اعتبار پروانه آنان در اسفند سال جاری به پایان می رسد، بدون نیاز به مراجعه به سازمان تاکسیرانی به مدت دو ماه تمدید شد و در صورت اتمام اعتبار مجوز تا 15 اردیبهشت سال 1399 نیازی به تمدید مجوز نمی باشد.

عرشیان تصریح کرد: همچنین جهت حمایت از تاکسیرانان خطی و شبکه تاکسی بیسیم 133 شهریه ماه های اسفند سال جاری و فروردین سال آینده آنان مورد بخشودگی قرار گرفت.

 وی در خاتمه افزود: با توجه به این که به علت پیشگیری از ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی تمامی مرخصی های برون شهری تاکسیرانان لغو شده، از رانندگان تاکسی خواهشمندیم جهت حفظ سلامتی خود و مسافرین به توصیه های بهداشتی و ایمنی عمل کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط